Aksesuar (FAR)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Aksesuar (FAR)

[quote author=Wordls link=topic=573.msg9280#msg9280 date=1405682216]
Motor kirli hic yakismadi

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

Fikret hocam bu ara elim gitmiyor :D

[quote author=avansis link=topic=573.msg9302#msg9302 date=1405703278]
Farı tedarik etmesi kolay önemli olan nakliyesi..bu arada arka stoplar ledmi?

yaşasın tapatalk!!

[/quote]

İsmail hocam led takibinde :D

[quote author=Cagatay link=topic=573.msg9290#msg9290 date=1405696024]

Yardım için sagol bencede aynı gibi duruyor :) peki bu farı ben nerde bulabilirim türkiyedeki hondayımı aramam mı gerek yoksa burdaki hondaya gitsem onlar isterlermi türkiyeden cünkü internet üzerinde bulamadım.

[/quote]

Ledli farlar benin daha çok hoşuma gidiyor, bence bu far için extra para vermeye değmez tercih sizin ;)

[quote author=Attila Khan link=topic=573.msg9202#msg9202 date=1405632264]
Hocam aracınız Elegance ise zaten Xenon farlı olmalı neden değiştirmek istiyorsunuz anlamadım. Far yıkamada varmis bu arada :)
[member=224]FatihPan[/member]
[/quote]

Abi benim gibi detaycı birinden nasıl kaçar diyodum tam kendime ama yokmuş =))

Aracınız
Civic FB7 2014
Tekrardan merhaba farları geçen gün aldım amerika'dan ama hava soguk oldugu için şu anda baglantısını yapamıyorum
dikkatimi çeken bir nokta oldu farların arka kısmında bi soket yuva benzeri birşey var
farlarla baglantısını çözemedim bir kac resimde ekleyecegim ve lamba boyutları biraz degişik aldıgım yerin söyledigine
göre kısa far H11 uzun far 9005 sinyaller ise 194 ve 7443 veya 7440 mış sizdekiler de aynı yoksa daha farklı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

IMG_0406.jpgleft back headlight.jpgright back headlight.jpg

Aksesuar (FAR)

Far içi buharı tahliye eden bölge olmasın?

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2014
beyler sanırım farları açıp daha detaylı incelemek gerek yardımlarınız için teşekkürler.

Aracınız
[MENTION=255]Cagatay[/MENTION] Ben bu konuyu hortlatmak istiyorum biraz Amerikada ki Cıvıc lerden bahsedin kaç motor ? kaç bg ? Oradaki Servis fiyatları sonra.. Japon arabalarının parçaları ve servisleri çok ucuz olduğunu duydum ben mercekli farlarınızı kaça aldınız kaç $ kargo ücreti ödediniz benzin ne kadar ? Ortalama bir arabanın deposu kaça dolar ? Siz bizim farları sevdiniz bende arka görünüşlerini çok sevdim Bmw 3 kasayı andırıyor biraz bi spoiler bi de orijinali andıran köpek balığı sırtı tamam. Umarım forumu bırakmamışsınızdır sizin gibi gurbetçi kardeşlerimizi yakaladım mı soru yağmuruna tutmayı seviyorum :))) Hayırlı günler.

Aracınız
Civic FB7 2014
@Cagatay Ben bu konuyu hortlatmak istiyorum biraz Amerikada ki Cıvıc lerden bahsedin kaç motor ? kaç bg ? Oradaki Servis fiyatları sonra.. Japon arabalarının parçaları ve servisleri çok ucuz olduğunu duydum ben mercekli farlarınızı kaça aldınız kaç $ kargo ücreti ödediniz benzin ne kadar ? Ortalama bir arabanın deposu kaça dolar ? Siz bizim farları sevdiniz bende arka görünüşlerini çok sevdim Bmw 3 kasayı andırıyor biraz bi spoiler bi de orijinali andıran köpek balığı sırtı tamam. Umarım forumu bırakmamışsınızdır sizin gibi gurbetçi kardeşlerimizi yakaladım mı soru yağmuruna tutmayı seviyorum :))) Hayırlı günler.

[MENTION=4985]M.Akif Ozturk[/MENTION] Sorun degil :) elimden geldigince cevaplamaya gayret göstericem sorularınızı şu an kullandigim arac 2014 civic touring modeli motor 1,8 143 beygir türkiye kıyasayla baya donanım olarak üstün servis biraz pahalı yani daha doğrusu işcilik pahalı dogru parçalar baya ucuz hatta toplu yani 1 den fazla parca almak istediginizde indirim dahi yapılıyor farları amerikadan aldım kargo parası pek pahalı degil 50 dolar filandı orjinal degildi yan sanayi bir üründü aldıktan 1 ay sonra geri sattım zaten benzinin litre si şu anda 95 cent yandi 1 dolar diyelim 40 litre arac 40 dolara tam dolum yapabilirsiniz bunu sene sonun 2018 model ile degişterecegim arabamı aldıktan sonra yine detaylı bir konu açıp altında resimler videolar paylaşacagım iyi günler.

linkdende inceleyebilirsiniz arabanın görünüşünü https://www.civictr.com/showthread.php/545-Yeni-Aldığım-Civic-Touring-2014

Geri