Civic FC5 Aksesuar Fiyatları

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar hayirli kandiller olsun.
Aracimi yeni aldim ve bu aracin ustune ne yaparsan yap yakisiyor diye düşünüyorum. Bende bir kaç gündür internetten aksesuar bakıyorum ama oda ne. Abicim difüzör 200 arka sis 400 on led sis 400 ivir zivir bile en az 100 tlden basliyor. Eger soyle cakal isi olmadan sade bir gorunum kazandirayim desen 2 bini gozden cikarmak lazim. Sizcede yuksek degilmi yada. Benmi bakilacak yerleri bilmiyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar hayirli kandiller olsun.
Aracimi yeni aldim ve bu aracin ustune ne yaparsan yap yakisiyor diye düşünüyorum. Bende bir kaç gündür internetten aksesuar bakıyorum ama oda ne. Abicim difüzör 200 arka sis 400 on led sis 400 ivir zivir bile en az 100 tlden basliyor. Eger soyle cakal isi olmadan sade bir gorunum kazandirayim desen 2 bini gozden cikarmak lazim. Sizcede yuksek degilmi yada. Benmi bakilacak yerleri bilmiyorum.

Eskiden aksesuar konusunda alternatif aliexpress vardı ancak şimdi her şey için gümrük vergisi alınıyor, bunu bilen yurtiçi aksesuarcıları artık fiyatları indirmiyor. Yinede aliexpress ten fiyat araştırması yapılabilir.

Aracınız
Civic FC5 2019
arka sis led aliexpressten 25,67 dolara aldım 5 dolar da aliexpress kuponum vardı 20,67 dolar gibi bir şeye geldi
120 lira
Yuzde 20 vergi gelse + 8 lira gümrük kontrol ücretiyle 152 liraya mal oluyor. Türkiyede fiyatlar 300 lira civarı
Kısacası bazı ürünlerde aliexpress hala avantajlı. iyi araştırmak lazım.

Geri