aku takip cikartiktan sonra aracin calismamasi yardim!

Aracınız
arkadaslar selamlar 2018 model fk7 sahibiyim bugun amfi takmak icin arti kutbu sokup ek kablo aldim montaji bitirdikten sonra araba mars basiyor ama calismiyor. yakit pompasi calisiyor atesleme yok. sigortalarin hepsi saglam hem kaput alti hem konsol alti basina gelen varmi cozumunu bilen var mi acaba

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaslar selamlar 2018 model fk7 sahibiyim bugun amfi takmak icin arti kutbu sokup ek kablo aldim montaji bitirdikten sonra araba mars basiyor ama calismiyor. yakit pompasi calisiyor atesleme yok. sigortalarin hepsi saglam hem kaput alti hem konsol alti basina gelen varmi cozumunu bilen var mi acaba
İmmobilizer ile ilgili bir sıkıntı olabilir.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
kendimin yapabilecegi bir cozumu varmi hocam servis cok uzak bana araba calismiyo yedek anahtarlada denedim ondada ayni
Tüm sigortalar sağlam diyorsanız immobilizer kodlaması silinmiş olabilir. Servis dışında kodlama yapan anahtarcılar var. Bu tarz iş yerleri ile bi görüşün. Immobilizer değil ise bir özel servisten yardım alırsınız. Sizin müdahale edebileceğinizi düşünmüyorum.

Aracınız
anladim hocam tesekkurler. daha onceki ksalarda bunun darbe sensorunun switciyle alakli oldugunu switche basinca duzeldigini soylemisler ama bizim kasada malesef switch konumunu ben bulamadim

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kutup başlarının ikisini de söküp farları açık bırakın ve 30 dakika bekleyin. Sonrasında kutup başlarını takarak çalıştırmayı deneyin. Ayrıca aracı çalıştırmak istediğinizde immo ışığı yanıp sönüyor mu?

Aracınız
Kutup başlarının ikisini de söküp farları açık bırakın ve 30 dakika bekleyin. Sonrasında kutup başlarını takarak çalıştırmayı deneyin. Ayrıca aracı çalıştırmak istediğinizde immo ışığı yanıp sönüyor mu?
deneyim hocam dediginizi. yok hocam calistirmak istedigimde immo isiginda herhangi birsey yok

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Aracımın ecusunu arıza tespit cihazı ile resetledikten sonra araç çalışmamisti. İmmo ışığı da yanıp sönmüyordu. Bir ustam bana kutup başlarını sök farlari açık bırak 30 dk. Bekle. Sonra çalıştır demişti. Uygulamayı yaptım. Araç tek marşta çalıştı. Siz de deneyin belki çözüm olabilir.

Geri