Aracınız
Civic FB7 2015
Yakıt sisteminde bi sorun yoksa akü marşa düşük güç veriyor gibi. Soğukta birkaç gün beklemiş bir araçta bu durum olabilir. Aküyü kontrol ettirin.

daha dün 40 km bindim ve izmirde hava 20 derece, bence akü arabada 4 lü açıkken iç lambalar enerji düşüyor yanıyor düşüyor yanıyor kontak kapalı iken tabiki. bence normal değil bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Fb7 Akü

Anladım, 40 km binmenize rağmen diğer gün soğuk değilken yine aynı şekilde çalışıyorsa akünün marş basma gücünde sıkıntı var demektir bence. Servise bu şikayetle en yakın zamanda başvurun.

Aracınız
Civic FB7 2015
Anladım, 40 km binmenize rağmen diğer gün soğuk değilken yine aynı şekilde çalışıyorsa akünün marş basma gücünde sıkıntı var demektir bence. Servise bu şikayetle en yakın zamanda başvurun.

tşkler yarın 9.30da randevu var gidecegin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
servise bıraktım, garanti aküde 3 yılmış bilginize. problem görünüyor dedi teslim alan arkadaş 5 6 saat akü şarjında bırakıcaklar. plakalardaki kurşun donmuş olabilir onu çözebilirmiyiz bakalım dediler. özel bir sarj yöntemi varmış. olmazsa sıfır akü takarız dediler.

ama akü 3 yıl garantili imiş bilginize.

Aracınız
servise bıraktım, garanti aküde 3 yılmış bilginize. problem görünüyor dedi teslim alan arkadaş 5 6 saat akü şarjında bırakıcaklar. plakalardaki kurşun donmuş olabilir onu çözebilirmiyiz bakalım dediler. özel bir sarj yöntemi varmış. olmazsa sıfır akü takarız dediler.

ama akü 3 yıl garantili imiş bilginize.
Super haber. Hayirli olsun

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

asis

0
Aracınız
arkadaşlar merhaba.. aracımın 6 yıllık aküsü teklemeye başladı.. akü alacağım ama forumda kimisi ters kutup kimisi doğru kutup demiş.. hangisini alacağımı bilemedim.. alan arkadaşlar link atabilir mi oradan sipariş geçeyim..

Aracınız
arkadaşlar merhaba.. aracımın 6 yıllık aküsü teklemeye başladı.. akü alacağım ama forumda kimisi ters kutup kimisi doğru kutup demiş.. hangisini alacağımı bilemedim.. alan arkadaşlar link atabilir mi oradan sipariş geçeyim..
Internetten akü almana gerek yok Oto Sanayi Sitesinin yanından geçerken 5 dakika uğrayıp mutlu 55 amper akü istiyorum diyorsun yerine tam oturuyor 250 TL geçen ay aldım hem ücretsiz montajında yaparlar

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
akü garantiden sıfırı ile değişti arkadaşlar gene mutlu 47a takılmış araba yarım marşta calısıyor şimdi

Aracınız
Geri