Civic FC5 RS Akü

Aracınız
Araba calısmıyor alternatör calısmıyor sen farı elle kapama sonra akü bitmesin yok öle bir sey bu senın dediğin benzin gaz almadan arabanın gitmesini istemekle aynı.
Far sensörü hava kararınca devreye girer.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Farları bir kere bile elle kapatmadım hep otomatikteydi. 2013 model araç, üstündeki aküyü daha ağustosta değiştirdim. Farla oynamayı bende sevmiyorum. İlla ki faydası olabilir elle kapatmanın ama bence çok az.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Farları bir kere bile elle kapatmadım hep otomatikteydi. 2013 model araç, üstündeki aküyü daha ağustosta değiştirdim. Farla oynamayı bende sevmiyorum. İlla ki faydası olabilir elle kapatmanın ama bence çok az.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Dediğim sekılde kullanılsaydı bi o kadar daha giderdi

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Herkese iyi akşamlar. Fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum. Aracım 2018 RS. Tam 26.000 km.de. 3 gün önce sabah aracım çalışmadı. Akü bitmiş. Servisi aradığımda getirin aküyü şarj edelim dediler. Şaka yapıyorlar zannettim. İşlerimin yoğunluğundan bugüne kadar diğer aracımı kullandım. Bu sabah servise gittiğimde söylediklerinin şaka olmadığını anladım. Aracın aküsünü 9-10 saat şarja bağlayacaklarmış, ondan sonra makine rapor verecekmiş değişime gerek olup olmadığıyla ilgili... Hangi çağda yaşıyoruz, akü şarjı da nedir dedim, değiştirin olsun bitsin. Prosedür böyle işliyormuş, başka türlü değişim yapılması imkansızmış (garantiden). Ben de ücreti karşılığı aküyü değiştirttim...Haklarını yemiyim şimdi abi belki şarj tutar falan da demediler değil...Şarj tutsa ne olur 3 gün sonra gene biter dedim. Durum budur dostlar.

Hocam rica etsem yeni takılan akünün Ah kapasitesine bakarmısınız ? 45 ah mı yazıyor yoksa 47 ah mi akünün üstünde ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri