Alarm

msc

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba darbeye karşı alarm taktırmak istiyorum, hangi marka/model önerirsiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3034]msc[/MENTION] Hocam taktıran hiç olmadı, darbe sensörlü alarmlar çok fazla çalıyor tercih sizin.

Sercan

0
Aracınız
Hocam Fb7 araçlarda orjinalinde alarm zaten mevcut araç kilitliyken kapıları zorlarsanız veya farklı bir anahtarla açmayı denerseniz çalacaktır.

msc

0
Aracınız
Onu biliyorum da, herhangi bir darbe aldığında çalması için düşünmüştüm. Ancak gereği yok sanırım, taktıran görmedim hiç.

Sercan

0
Aracınız
Ona gerek yok bence [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] Turgut abinin dediği gibi çok fazla çalıyorlar gereksiz yere

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hocam Fb7 araçlarda orjinalinde alarm zaten mevcut araç kilitliyken kapıları zorlarsanız veya farklı bir anahtarla açmayı denerseniz çalacaktır.
Ben bizim arabada alarm olduğunu yeni keşfettim :) hanımı sınava getirdim o sınava girince arkaya geçip arabayı kilitledim. Sonra uyuyamayınca kapının kilidini elle açıp açma kolunu çekince olan oldu. Bir korna sesi dit dit dit diye. Başta anlayamadım benim arabadan değil dedim ama dörtlü flaşör lerin yandığını görünce cebimden anahtarı çıkarana kadar o 2 saniyede zor kapattım. Bu alarm sistemini satış temsilcilerinden bile duymamıştım.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bu alarm sistemi 2001 yılında üretimine başlanan vtec2 kasadan beri tüm civiclerde mevcut, sanırım benim 99 accrodta da var :)

Geri