Aliexpress multimedya montaj ve inceleme

Ayrıca benim ki sağa sinyal verince bu işaret çıkıyor birde on park sensörü sadece ötüyor mü benimkide aynı arka vitese geçiricem öyle ön park sensörü hem devlet

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016

anemon

0
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] üstat hayırlı olsun zevkle kullanmak nasip olsun.
1..Arka park kamera line çizgileri iki tane. Yine CAN diyeceğim. Malum şifremizle girip stabil olanı istersen kaldırabilirsin.
2..Acaba banamı öyle ıldu diye düşünürken sendede aynı imiş. CAN in üzerinde CRV yazıyor. Pek bişey değişmiyor. Ama bazı garip menü uyumsuzlukları ondanda olabilir diyorum.
3...Ayrıca ekran koruma camını navi alan tüm arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum.Ben fiyatı gereği büyğk oranda ebat uyumu sağlayan samsung galaxy t560 tabletin koruma camını aldım.
Koca ekran bir darbe gelir kırılır hepten sıkıntı. Daha uygun ebatlarda uydurabilen varsa yine haberimiz olsun.
cd339507e0c5dc03b29cf7bf9dc02947.jpg
9545c4f50fe99b627ceaaba98dbf416b.jpg

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ufis

0
Aracınız
Teşekkür ederim.

Araç geri viteste benim ekranımda da sadece önde köşeler görüntü sinyali veriyor . Sanırım hepsinde bu şekilde çalışıyor . Sizdekinin artısı, sadece ön park sensör devreye girdiğinde yani araç D iken bir cisim algıladığında hem ses hemde görüntü vermesi . Benim cihaz sadece ses veriyor görüntü yok.

İyi akşamlar

[MENTION=13530]ufis[/MENTION] Ufuk abi bu işi çözsen süper olacak , bak abimin aracında çalışıyor

Sadece hayal et

cihazada çökme olayını nasılsa cözdüm şimdi sırada can-bus yazılımı atmakda . can-bus güncellemeye kapalı geldiğinden yine bilgisayar ile atmayı deneyip göreceğim inşallah su ön park görüntüsünüde çözeriz ama öncelik koltuk ısıtma
yatay ekranlarda sorun yok çogunda gösteriyor ama dikey ekranda sorun var onu bulmam gerekli :)

Son düzenleme:

ufis

0
Aracınız
burda bütün iş sysvar klasöründe bütün ayarlar bu klasör üzerinden çalışıyor

cihazada çökme olayını nasılsa cözdüm şimdi sırada can-bus yazılımı atmakda . can-bus güncellemeye kapalı geldiğinden yine bilgisayar ile atmayı deneyip göreceğim inşallah su ön park görüntüsünüde çözeriz ama öncelik koltuk ısıtma
yatay ekranlarda sorun yok çogunda gösteriyor ama dikey ekranda sorun var onu bulmam gerekli :)
Çözünce Bana da bildiriseniz benimki ön öne giderken ötüyor göstermiyor ama geri vitese takarsam görünüyor normal ayrıca Honda yazısı açılışta bazen çıkıyor bazen çıkmıyor... Ayrıca sağa vites takınca altdaki işaret çıkıyor solda yok yardımcı olursanız sevinirim diğer görüntü geri viteste tşkler...20180723_163357.jpg20180725_163508.jpg

ufis

0
Aracınız
Çözünce Bana da bildiriseniz benimki ön öne giderken ötüyor göstermiyor ama geri vitese takarsam görünüyor normal ayrıca Honda yazısı açılışta bazen çıkıyor bazen çıkmıyor... Ayrıca sağa vites takınca altdaki işaret çıkıyor solda yok yardımcı olursanız sevinirim diğer görüntü geri viteste tşkler...Ekli dosyayı görüntüle 7355Ekli dosyayı görüntüle 7356

Sağa vites derken anlamadım ?????

Geri