Aliexpress

Aracınız
Hayırlı cumalar arkadaşlar.
Bu aliexpress'den alışveriş nasıl oluyor gümrükte sorun olmuyor mu ? Belli bir sınıra kadar izin var çünkü ? Kaç günde geliyor güvenilirlik açısından nasıl bi site ?
*Cevaplariniz icin teşekkür ederim şimdiden

Sent from my iPhone using Tapatalk

tugi

0
Aracınız
elektronik ürünler geçmiyor diye biliyorum.. Birde bir arkadaşım 70-80 dolara kadar bir limitinin olduğundan bahsetmişti. üzeri ürünlerde sıkıntı oluyor demişti. Ben şahsım olarak aliexpressten alışveriş yapıyorum alma aldığım ürünler ufak tefek ürünler. Şimdiye kadar tahmini 30 parça ürün almışımdır en yüksek mebla ile 26 dolarlık bir üründü.. Güvenlik olarakta sanal kart kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadı, zaten sanal kartta limiti siz belirliyorsunuz..

Aracınız
elektronik ürünler geçmiyor diye biliyorum.. Birde bir arkadaşım 70-80 dolara kadar bir limitinin olduğundan bahsetmişti. üzeri ürünlerde sıkıntı oluyor demişti. Ben şahsım olarak aliexpressten alışveriş yapıyorum alma aldığım ürünler ufak tefek ürünler. Şimdiye kadar tahmini 30 parça ürün almışımdır en yüksek mebla ile 26 dolarlık bir üründü.. Güvenlik olarakta sanal kart kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadı, zaten sanal kartta limiti siz belirliyorsunuz..

Anladım hocam sağolun.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION]

Max. limit 75 € dolar kurunu çevirerek hesaplayabilirsiniz, benim aldığım en yüksek rakamlı ürün 110 $ dı gümrüğe takılmamıştı.
Aldığınız ürünlerin adetli olmamasına dikkat edin ticarete girip gümrükte takılabilir.
Site güvenilirdir aldığınız ürün gelmez ise uyuşmazlık açarak paranızı geri alabilirsiniz.
Tek sıkıntı bekleme süresi, bazen 2 haftada geliyor bazen 2 ay :)

Aracınız
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION]

Max. limit 75 € dolar kurunu çevirerek hesaplayabilirsiniz, benim aldığım en yüksek rakamlı ürün 110 $ dı gümrüğe takılmamıştı.
Aldığınız ürünlerin adetli olmamasına dikkat edin ticarete girip gümrükte takılabilir.
Site güvenilirdir aldığınız ürün gelmez ise uyuşmazlık açarak paranızı geri alabilirsiniz.
Tek sıkıntı bekleme süresi, bazen 2 haftada geliyor bazen 2 ay :)

2 ay sonra verdiğim siparişi unuturum ben hocam

Aracınız
Aldığınız ürünü size verecekleri tracking numberla takip edebilirsiniz , özellikle yüksek tutarlı ürünlerde ürünü alamama sorunu olmuyor ilgileniyorlar

Aracınız
guvenılır sıte cok alısverıs yaptım paran yanmaz, adetlı urun cep telefonu radar tespıt cıhazı gıbı ulkeye girmesı yasak sıparısler vermeyın. arkadaslar dıgerlerını soylemıs zaten

Aracınız
Valla geçen 25₺ yükledim, 14tane telefon kılıfı 2şarj kablosu aldım. 1 ay oldu olacak daha ses seda yok bakalım bekliyoruz

Geri