Alınık 2014 honda civic

Bende var on arka sensor. İçeride tuş var. İstersen devreye alıyorsun. Normalde geri vitese taktınız mi, on sensor de devreye giriyor, yaklaşık 30 saniye kadar, sonra devre dışı kalıyor. Ama sürekli isterseniz içeriden düğme ile devreye alıyorsunuz. Frene her bastığınızda devreye giriyor.

Ben de düğme genelde kapalı, zira geri manevradaki 30 sn yetiyor. Ama diyelim ki kafadan bir yere yanaşacağız o zaman düğmeyi açıyorum.

Serviste cenmax taktilar. 2 senedir kullanıyorum. Özellikle yağışlı havada bazen saçmalıyor, ama idare ediyoruz.

Bende navigasyon da var, on sensoru navigasyon ekranına kamera ila bağlamak istedim, sonuçta araçta arka kamera var, park sensoru düğmesi ile birlikte çalışır diye düşündüm, ama servis olmaz dedi. Başlarından savdiklarini düşünüyorum.

Bu yüzden size randımansız diyorlarsa büyük ihtimal ya ellerinde yok ya da baştan savma için. Sonuçta yan sanayi dediginiz nedir ki. Kalite kalite. İyi marka sensörler de var piyasada.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
benim navigasyonda da kemara girişi ve kayıt özelliği var ön tarafa bir kamera şart özellikle hanım sürdüğünde bazen yerinde dikilip arabanın önünü görmeye çalışıyor niyeyse :)

benim navigasyonda da kemara girişi ve kayıt özelliği var ön tarafa bir kamera şart özellikle hanım sürdüğünde bazen yerinde dikilip arabanın önünü görmeye çalışıyor niyeyse :)
Su işi hakkıyla yapacak bir servis bulsam, hemen giderim

Aracınız
Hocam servisi bosver bu ısı en iyi sağlam bir oto elektrikci yapar. Servise sorsan olmaz der geçer

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hocam servisi bosver bu ısı en iyi sağlam bir oto elektrikci yapar. Servise sorsan olmaz der geçer

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Zaten olmaz dedi

Ama ben aracımı servis dışına elletmek istemem.

Ya da gerçekten işinin ehli biri isterim ki, tanıdığım yok.

Geri