Alinik fc5

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2016
Aklımdaki renk birinci sırada gümüş gri ikinci sırada beyaz :)

Allah gönlünüze göre versin.İnşallah sizde Fc5 li olursunuz. :)))

Fakat bu göçük işi yüzünden ben bile arabayı satmayı düşünüyorum . Hergün görüp moralim bozulacağına birgün satar yokluğuna üzülürüm . :))

Sadece hayal et

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Allah gönlünüze göre versin.İnşallah sizde Fc5 li olursunuz. :)))

Fakat bu göçük işi yüzünden ben bile arabayı satmayı düşünüyorum . Hergün görüp moralim bozulacağına birgün satar yokluğuna üzülürüm . :))

Sadece hayal et

Gördüğüm şu göçük sorunu olmasına rağmen sıfır araç satışı hiç düşmüyor ikinci eli de aynı şekilde her zaman hareketli, Honda problemi bir şekilde mutlaka kabullenecek. Kabullenme sonrası uygulayacağı hareket bir şekilde araç sahiplerine yansıyacak, bence bu yüzden can sıkacak bir durum yok aracın keyfini çıkarın.

Aracınız
Civic FC5 2016
Gördüğüm şu göçük sorunu olmasına rağmen sıfır araç satışı hiç düşmüyor ikinci eli de aynı şekilde her zaman hareketli, Honda problemi bir şekilde mutlaka kabullenecek. Kabullenme sonrası uygulayacağı hareket bir şekilde araç sahiplerine yansıyacak, bence bu yüzden can sıkacak bir durum yok aracın keyfini çıkarın.

İnşallah tüm Fc5 liler için hayırlısı olur. Gerçekten araçı sürdükçe keyif alıyorum. İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum

Sadece hayal et

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Araç çok keyifli ve c sınıfı değil de d sınıfı premium model hissi veriyor sürüş sırasında. Bu yüzden ben de göçüklere göğüs gererek aldım.

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] ilandaki aracı ben de düşündüm, adaylardan biriydi :)
Beyaz renk takıntısı olduğundan eğer bulamazsam gri alırım diye düşünüyordum.
Fiyatı makul, kesinlikle alınabilir bir araç :eek:k:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Araç çok keyifli ve c sınıfı değil de d sınıfı premium model hissi veriyor sürüş sırasında. Bu yüzden ben de göçüklere göğüs gererek aldım.

@NoFeaR ilandaki aracı ben de düşündüm, adaylardan biriydi :)
Beyaz renk takıntısı olduğundan eğer bulamazsam gri alırım diye düşünüyordum.
Fiyatı makul, kesinlikle alınabilir bir araç :eek:k:

Satıcı ile görüştün mü hiç?

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar 2017 executive eco arıyorum 23 24 bine kadar fiyatı şişirilmemiş 110 115 isteyen abiler allah razı olsun daha yeni 103 e satıldı 21 binde

Geri