Alisveris merkezi otoparkinda iken cekilen arac goruntusu; arka camdaki kamera

sk67a

0
Ynt: Alisveris merkezi otoparkinda iken cekilen arac goruntusu; arka camdaki kamera

Ynt: Alisveris merkezi otoparkinda iken cekilen arac goruntusu; arka camdaki kamera

[quote author=zevra link=topic=2.msg2913#msg2913 date=1396375019]
k67 hocam sizin araç sanırım NTVnin canlı yayın aracı her yeri kamera dolu:) şaka bir yana çok uğraşmıssınız ve çok tefeeruatlı bir sistem yapmışsınız. benim sanırım ihtiyacım şimdilik ön park sensörü ve plakaya kamera taktırmak. ama korkuyorum delik deşik yapacaklar gibi. bu arada kamerayı nerden aldınız ve fiyatı ne kadar acaba plakada olanı soruyorum. birde görüntü navigasyon ekranımamı gelecek yoksa normal ekranamı geliyor onu tam anlamadımda..
[/quote]

Ön plaka altına monte ettiğim kamerayı yurtdışı Amazon'dan sipariş ettim:

http://www.amazon.com/gp/product/B004HJ9D4Y/ref=wms_ohs_product?ie=UTF8&psc=1

Artık yurtiçinde de bir sürü model mevcut. Dikkat edilecek nokta; arka kamera olmasın.
Yoksa görüntüyü ters verir; sol tarafı sağda gösterir; sağ tarafı da solda gösterir.

O tür bir kamera ile de tecrübem oldu; "ters görüntüye alışırım" dedim ama, yok, olmadı.
O kamera şimdi lahit mezarında duruyor. Nerede mi? Motor ızgarasının "H" logosunun tam ortasında.
Aracımda bir o kamera da var; unutmuştum. Nazar boncuğu şeklinde duruyor.

sk67a

0

Ön plaka altı kamerayı montaj esnasında olan biten:

8)

zevra

0

[quote author=sk67a link=topic=2.msg2954#msg2954 date=1396440704]
Ön plaka altına monte ettiğim kamerayı yurtdışı Amazon'dan sipariş ettim:

http://www.amazon.com/gp/product/B004HJ9D4Y/ref=wms_ohs_product?ie=UTF8&psc=1

Artık yurtiçinde de bir sürü model mevcut. Dikkat edilecek nokta; arka kamera olmasın.
Yoksa görüntüyü ters verir; sol tarafı sağda gösterir; sağ tarafı da solda gösterir.

O tür bir kamera ile de tecrübem oldu; "ters görüntüye alışırım" dedim ama, yok, olmadı.
O kamera şimdi lahit mezarında duruyor. Nerede mi? Motor ızgarasının "H" logosunun tam ortasında.
Aracımda bir o kamera da var; unutmuştum. Nazar boncuğu şeklinde duruyor.

[/quote]

hımm tamam hocam bi bakayım amazondan türkiyeye satış oluyormuki? ebaydan daha önce çok alışveriş yaptım ama amazona bulaşmamıştım hiç.

sk67a

0

[quote author=zevra link=topic=2.msg2957#msg2957 date=1396440856]
hımm tamam hocam bi bakayım amazondan türkiyeye satış oluyormuki? ebaydan daha önce çok alışveriş yaptım ama amazona bulaşmamıştım hiç.
[/quote]

Aşağıdaki fotoğrafı da bir gözden geçir istersen. Ön plakanın görüntüsünü konsoldaki Navitech navigasyon cihazına
bağlama durum vaziyetleri esnasında çekildi. Nasıl?

zevra

0

[quote author=sk67a link=topic=2.msg2959#msg2959 date=1396441869]
Aşağıdaki fotoğrafı da bir gözden geçir istersen. Ön plakanın görüntüsünü konsoldaki Navitech navigasyon cihazına
bağlama durum vaziyetleri esnasında çekildi. Nasıl?

[/quote]

hocam valla delik deşik yapmışlar :) umarım malatya serviside yapar yeni açıldıda.

zevra

0

67 hocam ya wireless li ön kamera bulamazmıyım acaba türkiyede?

sk67a

0

[quote author=zevra link=topic=2.msg2967#msg2967 date=1396459747]
67 hocam ya wireless li ön kamera bulamazmıyım acaba türkiyede?
[/quote]

Benim bilgim dahilinde böyle bir ürün yok.

Geri