Alman'dan Japon'a hoş geliş:)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@JazzMeRS yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Güzel araç tercih etmişsiniz. Anlaşılan seri araç sürmekten lezzet alıyorsunuz. Benim gibi.
İyi forumlar dilerim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hoş geldiniz aramıza. Genel olarak yol sesi ve yalıtım açısından biraz sınıfta kalsa da Civic diğer yönleri açısından sizi memnun eder. Hele donanım açısından gayet dolu(y)
Cvt her ne kadar sıkıntılı dense de bu araçta geliştirilmiş şanzımandan korkmayın dsg ne olacağı belli olmaz yolda bırakır Civic üzmez bu konularda.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hoş geldiniz aramıza. Genel olarak yol sesi ve yalıtım açısından biraz sınıfta kalsa da Civic diğer yönleri açısından sizi memnun eder. Hele donanım açısından gayet dolu(y)
Cvt her ne kadar sıkıntılı dense de bu araçta geliştirilmiş şanzımandan korkmayın dsg ne olacağı belli olmaz yolda bırakır Civic üzmez bu konularda.

Hoşbulduk Hocam. Aslında yalıtım olarak yol sesi konumuzsa, inan motor sesi gelsin bana yeter :) Diğer her şey şimdilik gayet güzel. Kimse üzülmes umarım. :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda Jazz
Ben de Octavia'yı bırakıp Civic'lendim, konfor olarak fark yok hatta dizelden benzinliye geçince traktörden inip lamboya binmiş gibi oldum :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben de Octavia'yı bırakıp Civic'lendim, konfor olarak fark yok hatta dizelden benzinliye geçince traktörden inip lamboya binmiş gibi oldum :)

Hocam sen yine iyi, ben pejo 308 dizelden geçtim benzinliye. Yani benzinliye ilk geçişte cidden arabanın çalışmasını duyamıyorsun. Sizin de yeni evlat hayırlı, kazasız belasız olsun.

Aracınız
Honda Jazz
Çok teşekkür ederim size de hayırlı olsun kazasız keyifle binin. İlk denemede aracın çalışıp çalışmadığını sordum ciddi ciddi :)

S

Silinen üye 20336

Guest
Öncelikle teşekkürler :)
2017 Golf 1.4 Tsi, 125 to 140ps idi bir önceki aracım. Bana sorun çıkardı mı? Göreceli bir durum bu. Benim için sorun olan şey, bir başkası tarafından farkedilmiyor bile olabilir. Nihayetinde Honda ile yolumuza devam etme kararı aldık. Bakalım insanların yaşadığı sorunları biz yaşayacak mıyız :)
Rica ederim... ??☺️

VW’nin sevdiğim otomobillerindendir Golf.
2008 model 1.4Tsi 140Hp manueli bir kaç bin km kullanmıştım. İlk çıktığı zamanlardı ve sıfır km almıştı bir arkadaşım. Performansı etkileyiciydi. Yakıt tüketimi şimdiki Tsi’ler kadar başarılı değildi.
Son olarak da; Bu yaz 2017 1.0Tsi 110Hp DSG modelini kullandım. İki model arasında süspansiyon, izolasyon, iç malzeme kalitesi ve doğal olarak elektronik geliştirilmişti.
Fiyatı dışında bence kullanışlı ve iyi bir otomobil Golf.

Birisi HB diğeri Sedan olduğu için ikisi moda mod kıyaslanacak iki araç olmasalar da C sınıfı ve yakın fiyat bandındaki iki araç olarak bir karşılaştırma yaparsam;
RS’den daha iyi olan en önemsediğim özelliği izolasyon diyebilirim Golf’ün. İç malzemedeki piano black kaplamaların araç içerisini kaliteli gösterdiğini ve multimedya sisteminin daha kararlı ve hızlı çalıştığını da eklemek gerek.

Tercihiniz ve RS’niz hayırlı olsun... ☺️??

Aracınız
Civic FC5 2017
Rica ederim...

VW’nin sevdiğim otomobillerindendir Golf.
2008 model 1.4Tsi 140Hp manueli bir kaç bin km kullanmıştım. İlk çıktığı zamanlardı ve sıfır km almıştı bir arkadaşım. Performansı etkileyiciydi. Yakıt tüketimi şimdiki Tsi’ler kadar başarılı değildi.
Son olarak da; Bu yaz 2017 1.0Tsi 110Hp DSG modelini kullandım. İki model arasında süspansiyon, izolasyon, iç malzeme kalitesi ve doğal olarak elektronik geliştirilmişti.
Fiyatı dışında bence kullanışlı ve iyi bir otomobil Golf.

Birisi HB diğeri Sedan olduğu için ikisi moda mod kıyaslanacak iki araç olmasalar da C sınıfı ve yakın fiyat bandındaki iki araç olarak bir karşılaştırma yaparsam;
RS’den daha iyi olan en önemsediğim özelliği izolasyon diyebilirim Golf’ün. İç malzemedeki piano black kaplamaların araç içerisini kaliteli gösterdiğini ve multimedya sisteminin daha kararlı ve hızlı çalıştığını da eklemek gerek.

Tercihiniz ve RS’niz hayırlı olsun...

Tamamiyle katılmakla birlikte tek beni mutsuz eden kısım, fiyat ve donanım olarak beni ziyadesiyle memnun etti Honda. Golf.... O süreçten geçtim, hatta yazılımlı haliyle de kullandım, R-Line da. Donanım candır, ses heyecandır :)

Tekrar teşekkürler.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
bende sizin gibi golften civic hb sport plusa geçiş yaptım. hayırlı olsun.
hondanın tek artısı donanım açısından bakınca fiyat olarak uygun olması.
onun haricinde pek üstün bir tarafı yok malesef.

Geri