Amortisör Tavsiye

Arkadaslar aracım 2008 civic amortisörleri degisecem 50bin oldu ben bineli benden önce değiştimi bilmiyorum önereceğiniz bir marka varmı ve alabileceğim bir site ayrıca amortisörler degisirken hangi parçalar değişebilir yada gerekebilir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=349]ebayir[/MENTION] geçen yazdan beri usta değişmesi gerektiğini söyledi hala degistirmedim tümsek cukurlara girince direk hissettiriyor.parçayı kendim alayim degistireyim diyorum

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Amortisör Tavsiye

Tavsiyem sadece amörtisörü değiştirmeyin, komple takım olarak amortisör takozu-kulesi, toz körüğü ve helezonu ile komple değiştirin. Amörtisör bilyalarınız sağlamsa yağlatıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Çoğu kişi helezon değişimini önemsemez ama özellikle FD6 Civiclerin helezon yayları yükte çabuk deforme oluyor. Birçok aracı incelersen özellikle arkası çökük duruyor, nedeni helezonun yük kaldırma özelliğini yitirmesi. Amörtisörlerin orjinali KYB marka, n11de bile bulabiliyorsun ama özellikle helezon yayları ben internette uygun fiyata bulamadım. Orjinal arka helezonlara da servis 600 tl fiyat istiyor :(

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Bostancı da biyer var, amortisör revize işleri yapıyor 1 yıl garanti veriyor demişti bostancıdaki honda servisi.Ben henüz yaptırmadım ama araştırıyorum. Bitik bi amortisör için denenebilir diye düşünüyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri