Amortisor bilyası

Arkadaşlar ustam amortisör bilyalarının değişmesi lazım dedi. Servise sordum orijinalini 135tl tanesi dediler. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum

TURKCELL T70 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5017]murat1903[/MENTION] Hocam tecrübem yok ama piyasada ki yan sanayi fiyatına göre değerlendirmen en mantıklısı, yan sanayi 100 TL ise orajinalini alın arkanıza bakmayın ;)

[MENTION=5017]murat1903[/MENTION] Hocam tecrübem yok ama piyasada ki yan sanayi fiyatına göre değerlendirmen en mantıklısı, yan sanayi 100 TL ise orajinalini alın arkanıza bakmayın ;)
Haklısınız ama ben ilk kez honda araç kullanıyorum. Yedek parçada gerçekten sıkıntılı bir araba. Birçok parçada yetkili servis e gitmeniz gerekiyor. Servis malumunuz 1 liralık ürün 5 lira. Sorduğum her usta bu araçlarda muadil üründen randıman alamıyoruz diyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Haklısınız ama ben ilk kez honda araç kullanıyorum. Yedek parçada gerçekten sıkıntılı bir araba. Birçok parçada yetkili servis e gitmeniz gerekiyor. Servis malumunuz 1 liralık ürün 5 lira. Sorduğum her usta bu araçlarda muadil üründen randıman alamıyoruz diyor.

Hocam bu parçanın yan sanayisi de çok ucuz olmaz, bu yüzden orjinalini almak daha mantıklı, servis mutlaka dışarıdan pahalı ama abartıldığı kadar değil bence.

Geri