Anahtarlık değişimi hk.

yiğit

0
Arkadaşlar,
kasım ayında ufak bir kaza sonucu aracımı honda yetkili servisine bırakmıştım. hazır gitmişken anahtarlık logosunun soyulduğunu bildirmiş ve fotoğrafının çekilerek garantiden değişimi için başvuru yapmıştım.

Geçtiğimiz hafta servis beni arayarak yeni anahtarlığın yurt dışından gönderildiğini , Bir hafta içinde ellerinde olacağını söyledi.
Bugün anahtarlığımın geldiğini bildirdiler gidip aracı teslim ettim. 1 saat sonra aracımı yeni anahtarlıgım ile işyerime getirdiler.

anahtarlıgın uzaktan kumanda özellikleri çalışıyor, aracıda çalıştırıyor ama manuel kapı açma, airbag ve look bölümünde yeni anahtar ile kilitleri açamıyorum.
tekrar bilgilendirme yaptım , bu yazıyı hazırlarken cevap verildi yarın 2 anahtarı da getirin halledelim dediler.

anahtarlığın eski ve yeni görüntüleri aşağıdaki gibidir. Darısı başınıza

Saygılarımla

0ctfmht.jpg

rsuA6MF.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=331]yiğit[/MENTION]

Hocam, hayırlı olsun, bir yıl sona yenisi de soyuluyor bilginiz olsun.
Mutlaka yedek anahtarı da kodlatın, ben vakit bulup götürememiştim ihtiyacım olduğunda yedek anahtarın işe yaramadığını görmüştüm.

yiğit

0
@yiğit

Hocam, hayırlı olsun, bir yıl sona yenisi de soyuluyor bilginiz olsun.
Mutlaka yedek anahtarı da kodlatın, ben vakit bulup götürememiştim ihtiyacım olduğunda yedek anahtarın işe yaramadığını görmüştüm.

Uyarı için teşekkürler hocam
yarım saat sonra 2 anahtarıda tekrar teslim edicem. gerekli düzenlemeler için

Demek ki anahtarlıktaki logonun soyulmasına bir aldırmayan benim :) önce neresi soyuluyor niye değişiyor diye düşündüm hatta :) yeniside gelse soyulacak onun için bunlarla başımı hiç ağrıtmıyorum :)

Hakan Uzun

0
Yönetici
Vay arkadas makyajli kasanin anahtarida farkliymis demek benimkinin h yazisi bi camin icinde sizinkinde disarida
b2283143142a61ffbd45ffc62b3b779c.jpg
d3ff9b1b7a69a1383e8979e63cbb93c4.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri