Anahtarsız çalıştırma anahtarı algılamıyor

caser

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba civic fc5 aracımda anahtarsız çalıştırma anahtarı algılamıyor. Kapıları açarken ve kitlerken sorun yok ama start stop tuşuna bastıgımda anahtar yok uyarısı veriyor. Pil bitti uyarısı değil anahtar yok uyarısı. Start stop düğmesine yaklaştırdıgımda çalışıyor. Daha önce böyle sorun yaşayan oldu mu?

Arkadaşlar merhaba civic fc5 aracımda anahtarsız çalıştırma anahtarı algılamıyor. Kapıları açarken ve kitlerken sorun yok ama start stop tuşuna bastıgımda anahtar yok uyarısı veriyor. Pil bitti uyarısı değil anahtar yok uyarısı. Start stop düğmesine yaklaştırdıgımda çalışıyor. Daha önce böyle sorun yaşayan oldu mu?

Aynısını yaşamadım ama pilim azaldığında değiştirmek için servise gittiğimde sormuştum. Tamamen bitse ne yapacağız aracı çalıştırmak için diye. Onlar da yaklaştırıp çalıştırabilirsiniz demişlerdi. Sizin piliniz bitmiş olabilir.

Hocam, start tusuna bir kac kez basinca arac calisiyor mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bir kaç kez bastıktan sonra çalışıyor hocam. Araçla giderken anahtar yok uyarısı veriyor sonra kendiliğinden gidiyor uyarı

Arac garanti kapsaminda ise hemen servise goturun. Start-stop icin bulten var. Garantiden degisecek. Garantiniz yok ise soyleyin, cozumu yazarim burdan.

Arac garanti kapsaminda ise hemen servise goturun. Start-stop icin bulten var. Garantiden degisecek. Garantiniz yok ise soyleyin, cozumu yazarim burdan.

Garanti var ama şu an servise götüremem başka şehirde bayi. Hocam sorun ne yardımcı olursanız sevinirim

garanti var ise dokunmayin, servis halletsin. garantili olmasaydi, butonu sokup temizlemeniz gerektigini soyleyecektim. sorun start-stop butonunun devre kartindaki temas problemi.

Geri