Anahtarsiz çaliştirma..

Aracınız
Benimde başıma geldi. Anahtarların ikiside hanımın çantasında kaldı. Eşim indi gitti uzaklaştığında direk ekranda uyarı çıktı. Birde denediniz mi bilmiyorum ama anahtar bagajdayken bagajı kapatamıyorsunuz. bir anahtar cebimde diğeri bagajdayken bile bagaj kapağı kapanmıyor, sesli uyarıyor. Araç anahtarın bagajda olduğunu anlıyor. Güvenlik tedbiri sanırım.

TAYGUN

0
Aracınız
Arkadaşlar bu donanımdaki bir çok markada durum aynıdır. Anahtar kabinin içinde olmazsa çalışmaz ancak çalışıp daha sonra anahtar çıkartıldığında sadece uyarı verir bilginiz olsun. Diğer markalarla kıyasladığıızdada durum aynıdır.

Aracınız
bugün araba çalışır vaziyette ve ben içindeyken anahtarı arkadaşa verdim. arabayla baya uzaklaştım, hiçbirşey olmadı. ben anahtar olmayınca stop eder diye bekliyordum yada bilmediğim başka bişey var.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayir araba stop etmez emniyet icin yolda giderken baglanti koparsa
Dedigin gibi araba stop ederse
Kaza olur

Bu nedenle araba stop etmez ama
Sadece uzaklasinca stop ettikten sonra Tekrar calismaz :)

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Araç çalışır durumda kalır taki stop edene kadar veya benzin bitene kadar gider şöyle birsey olabilir aractan uzaklastıgın anda oto kilit devreye girip kapılari kitleyebilir ama aksi yönde arabanın kendi kendi durması çok zor.

Geri