Anatomik spoyler (omsa line)

Hakan Uzun

0
Yönetici
Halojen olanı al bence, mercekli model monoblok far yapısında diye duydum o yüzden montajda sorun yaratır. Halojen far tası daha sağlıklı olur :) yeni nesil hella mercek hella gen5 balast osram d1s ampul ve hella mercek şapkası lazım.

O daha da isime gelir abi daha ucuzdur onu hic sormadim ama birsey sorcam ben hella yeni tip mercek gordum o kucuk sigar gibi ama ne dersin son kararinmi birde zenonlu alsam adaptif olayi bi zenon da her halukarda iptal olur dimi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan Uzun

0
Yönetici
Burda soruları ben sorarım

Vay be admin olmak varmis
Saka bi yana
Adaptif 550
Mercekli 450
Tedarikci 17000km de kazali arabadan soktuk zenonlulari dedi ayrica
Merceksizleri sormadim herhalde ondan alacagim [MENTION=194]Can[/MENTION] hocam oyle dedi o daha ucuzdur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sizin kasada adaptif mi var ? Açıkçası adaptif olayı daha güzel olur ama onun mercek montajı zor olur monoblok far demek mercek ile uzun hüzme far tası birleşik, kesip uydurmak çok zor olur. Halojen far tası olursa mercek montajı daha kolay olur. Adaptif kısmı halojen tasa da entegre edebilirsiniz aslında ama görmeden yorum yapmıyım ben yine de. Mercek seçiminde farın arkasındaki boşluk da önemli, Bi xenon mercekler biraz daha büyük olduğundan arkada cam suyu deposu akü vs oldu mu zorluk çıkarabilir, boşluğu ölçerek montajı öyle yapın.

Aracınız
big_166321761pwc.jpg

Hakan hocam hayırlı olsun. Yukarıdaki resimdeki spoiler ile aynı mı acaba senn aldığın?

Hakan Uzun

0
Yönetici

Trust

0
Aracınız
Valla süper uygun maceraya girilir can in dediği gibi akü olayı sıkıntı çıkara bilir iyi ölçmek Sart.

Aracınız
Geri