Android auto telde calisiyor ama aracta calismiyor

TAYGUN

0
Aracınız
Arkadaslar merhaba
A.autoyu indirdim telde calisiyor ancak araca taktigimda usb den gerekli uygulamadan bazilari ya eksik yada yok diyor
Bilgi sahibi olan var mi?
Birde araci net e nasil baglayabilirim?

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar merhaba
A.autoyu indirdim telde calisiyor ancak araca taktigimda usb den gerekli uygulamadan bazilari ya eksik yada yok diyor

İndiediğiniz android auto apk sının daha güncelini arayın internette, mevcut olanı silip en güncelini kurup tekrar deneyin.

Aracınız
Merhaba ön usb portlarını deneyin, bir de farklı bir usb kablosu takın. Internet için telefonun internet paylaşımını açtıktan sonra multimedyadan da wi-fi acın ve tarama yapın, telefonun ağını görecek ve baglanacaksiniz.

2017 Civic Executive Eco Cvt

TAYGUN

0
Aracınız
Merhaba ön usb portlarını deneyin, bir de farklı bir usb kablosu takın. Internet için telefonun internet paylaşımını açtıktan sonra multimedyadan da wi-fi acın ve tarama yapın, telefonun ağını görecek ve baglanacaksiniz.

2017 Civic Executive Eco Cvt

Çok saol ayhanca cevapların için android auto için aslında dediklerinin hepsini yapmıştım ama tekrar denicem
Net bağlantı bilgisi içinde saol.

Android auto bağlantısını bende yapamiyorum.en son versiyonu indirdim .araca biner binmez telefondan android auto açılıyor ama multimedya gormuyor

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Android Auto'yu sürekli kullanıyorum, bir problem yaşamadım şuana dek.
Android.apk sitesinden en güncel versiyonu kurduktan sonra, ekranın altında arka bölümde olan USB ile bağlamanız gerekiyor. İlk bağlantı sırasında bazı izinler vermeniz isteniyor. Eğer kurulumu bu şekilde yapıp, multimedya ekranından görüntü alamıyorsanız muhtemelen ilk bağlantı sırasında bazı izinleri atlamış olabilirsiniz.

Ayrıca sadece bluetooth ile Android Auto telde açılır ancak bağlantı kurmaz.

TAYGUN

0
Aracınız
Android auto bağlantısını bende yapamiyorum.en son versiyonu indirdim .araca biner binmez telefondan android auto açılıyor ama multimedya gormuyor

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba Onuran
Ayarlara git teli bağlamadan önce akıllı tel bağlatı ayarıydı galiba orada bi okeylemek gerekiomuş ben onu yaptıktan sonra açıldı android auto sende bir dene

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Slm , aynı sorun bende de var ,aracımı yeni aldım. Arabaya usb le bağladığımda telde çalışıyor , araçta getekli5 uygulamaların bazıları eksik ve onay alin diyor
Arkadaslar merhaba

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri