Civic FC5 android auto ve navigasyon hakkında.

Benim araba hb. Sizin arabanın multimedya ekranı ile aynı mı bilmiyorum ama yapılması gerekenleri madde madde yazıyorum :
Cep telefonuna android auto apk(apk mirror sitesinden) kuruyoruz ve çalıştırıyoruz(sadece ilk kuruluşta)
Araba ekranında akıllı telefon ayarlarını buluyoruz
Oradan varsayılan olarak android autoyu seçiyoruz
Telefona orjinal usb kablosunu takıp vites konsolu altındaki usb portuna takıyoruz.
Araba ekranında kaynak kısmında akıllı bağlantı kısmında android auto logosu belirecek. Logoyu tıklıyoruz. (android auto navigasyon uygulaması olarak sadece google maps ve waze haritalarını destekliyor)
Eğer kablonuz uygun değilse, bluetooth bağlantınız da sorun varsa, hdmi portunda kablo takılıysa, google servisleriniz güncel değilse, android auto sürümünüz çok eski ise, arabada varsayılan uygulama android auto seçili değilse sıkıntı olabiliyor.
Ama ilk başta dediğim gibi sedan araçlarda hangi pakette hangi multimedya kullanılıyor bilmiyorum.

Arkadaşlar bende 2019 eco elegance var. Bu uygulamanin ne oldugunu anlamadım. Simdi telefona bir program indiriyoruz ve teli kablo ile usb girisine bağlıyoruz. Programi actigimiz zaman arac ekranini telin ekrani gibimi kullaniyoruz. Eger böyleyse hangi program ve Google Play'de mi indiriyoruz. Teşekkürler

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yok hocam teşekkürler. Benim aracta ayarlar kisminda akilli telefon yada android Auto ayari diye bisiy yok. İlginize teşekkür ederim

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Android autoyu apk mirror sitesinden yükledim. Araca usb bağladığımda android auto yazısı çıkıyor ve bağlantı sağlanıyor. Fakat ekran 1900 lü yıllardan kalma gibi. Bir harita bit telefon başka bişey yok. Nette gördüklerimde spotify vs var görüntü farklı. Nereyi beceremedim anlamadım. Görüntü şöyle. Arac makyajlı kasa 2019 eco elegance 15787511946178158663318610344296.jpg

Aracınız
Civic FC5 2018
Telefonunuzda spotify yukluyse ekranda gorebilirsiniz.

Android autoyu apk mirror sitesinden yükledim. Araca usb bağladığımda android auto yazısı çıkıyor ve bağlantı sağlanıyor. Fakat ekran 1900 lü yıllardan kalma gibi. Bir harita bit telefon başka bişey yok. Nette gördüklerimde spotify vs var görüntü farklı. Nereyi beceremedim anlamadım. Görüntü şöyle. Arac makyajlı kasa 2019 eco elegance Ekli dosyayı görüntüle 256507

Benim araba hb. Sizin arabanın multimedya ekranı ile aynı mı bilmiyorum ama yapılması gerekenleri madde madde yazıyorum :
Cep telefonuna android auto apk(apk mirror sitesinden) kuruyoruz ve çalıştırıyoruz(sadece ilk kuruluşta)
Araba ekranında akıllı telefon ayarlarını buluyoruz
Oradan varsayılan olarak android autoyu seçiyoruz
Telefona orjinal usb kablosunu takıp vites konsolu altındaki usb portuna takıyoruz.
Araba ekranında kaynak kısmında akıllı bağlantı kısmında android auto logosu belirecek. Logoyu tıklıyoruz. (android auto navigasyon uygulaması olarak sadece google maps ve waze haritalarını destekliyor)
Eğer kablonuz uygun değilse, bluetooth bağlantınız da sorun varsa, hdmi portunda kablo takılıysa, google servisleriniz güncel değilse, android auto sürümünüz çok eski ise, arabada varsayılan uygulama android auto seçili değilse sıkıntı olabiliyor.
Ama ilk başta dediğim gibi sedan araçlarda hangi pakette hangi multimedya kullanılıyor bilmiyorum.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bluetoothta ne gibi bi sorun etkiliyor Android Auto'yu? Çözüm için öneriniz var mı? Teşekkürler

Geri