Civic FC5 Android auto

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende de android 8,0 sürümünde S7 edge var. 2017 FC5 Executive aracımda daha önce APK ile Android Auto kullanabiliyordum.
Ancak şimdi hem android autoyu bağlayamıyorum hem de normal USB bağlantısı yaptığımda multimedya ekranında "uygun olmayan cihaz" uyarısı veriyor.
nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan var mdır?

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu sorun bende de mevcut ne yazık ki ben çözümü telefonu kapatıp açmakla buldum. Bu hatayı verdiğinde telefonu kapatıp açıyorum düzeliyor
Bende de android 8,0 sürümünde S7 edge var. 2017 FC5 Executive aracımda daha önce APK ile Android Auto kullanabiliyordum.
Ancak şimdi hem android autoyu bağlayamıyorum hem de normal USB bağlantısı yaptığımda multimedya ekranında "uygun olmayan cihaz" uyarısı veriyor.
nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan var mdır?

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Telefonun xiomi markamidir bilemiyorum ama cihaz cift.uygulama.ozelligi oldugu icin yapiyor ben ilk format atmistim cift uygulama kullandigimdan dolayi ama daha sonra ayarlar.kisminda.cift uygulamalar.dan birseyler yapmistim duzelmisti simdi aktif.bir sekilde kullaniyorum
Bu problemin kesin çözümü varmı acaba? Önceki mesajlarda yazılanları uyguladım ancak olmadı.
Aracım 2020 Eco elegance.
Telefonda ve kabloda sorun yok, önceki fk7 aracımda ve bayideki test aracinda android auto kullanabiliyirdum.

Telefondan uygulamayı defalarca sildim yeniden yükledim, arabadaki cihazı fabrika ayarlarına yükledim sonuç değişmedi.

USB araca bağlayınca telefonda bu görüntü geliyor, araçta telefon bağlı görünmüyor hâliyle
Ekli dosyayı görüntüle 257902

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic aracım yok
Uygulamayı ne güzel kullanıyordum bugün samsung mirrorlink sertifika indir diyor indiriyorum hata verip kapanıyor.. Sanırım uygulamayı Türkiyeye yada samsung telefonlarda kullanımına son vermişler. Böyle bir hata alıp çözebilen varsa yardımcı olursa sevinirim .

Aracınız
Civic FC5 2020
Android autoyu indirdiğimde tel.in menüsünde gözükmedi, araca kabloyla bağlayınca aktif oluyor. Arada sesli komuttan arama yapıyorum ama en çok kullandığım yandex açıkken müzik dinleyebilmem. Müziğin sesini kısıp yön tarifi yapıyordu, düne kadar. Rahatlık battı kabloyu takınca veri aktarmaya tıkladım. Veri meri aktarmadı ( aklımca duvar kağıdı atacaktım:), bir dahada bağlanmadı. Dün gece uygulamalardan buldum, ön belleği temizledim sabah taktım yine görmedi. Az önce bütün verileri temizledim hafızasındaki, tel.i yeniden başlattım hatta güncellemeleri kaldırdım android auto için. Uygulamayı komple kaldıramadım, yoksa silip baştan yükleyecektim. Dediğim gibi normal uygulama gibi menüde gözükmüyor.Zaten bu uyg. google playde olmaması saçmalık.

Xiaomi mi 9t kullanıyorum, android auto hiç bir yerde görünmüyor ama kabloyu bağlayınca aktif oluyor hemen, daha önce kırmızı ekran 16... Hatasi veriyordu, cihazdaki çift uygulamalar özelliğini kapatip yeniden başlatinca düzeldi. Birde kabloyu takmadan önce bluetooth ile bağlantı yapılmış olursa her defasında sorunsuz bağlanıyor

Honda Civic 1.5 182 Hp AT, Elegance Sedan 2020

Aracınız
Civic FC5 2020
Xiaomi mi 9t kullanıyorum, android auto hiç bir yerde görünmüyor ama kabloyu bağlayınca aktif oluyor hemen, daha önce kırmızı ekran 16... Hatasi veriyordu, cihazdaki çift uygulamalar özelliğini kapatip yeniden başlatinca düzeldi. Birde kabloyu takmadan önce bluetooth ile bağlantı yapılmış olursa her defasında sorunsuz bağlanıyor

Honda Civic 1.5 182 Hp AT, Elegance Sedan 2020
Redmi note 9 pro kullanıyorum bende, çift uygulamalar özelliğini nerden kapatabilirim ? Ayarlar/uygulamar/çift uygulamalara gelince 72 adet uygulama çıkıyor hiçbiri aktif değil ama içlerinde android auto yok.

Aracınız
Civic aracım yok
Benimde başıma geldi. Bağlanıyor diyip ekran öylece kalıyordu . Çözümü navigasyon ekranında. Arabaya geçince resimle gösterebilirim.Yada biraz kurcalayın android auto etkinleştirmeyi aktif edin. Ne oluyorsa menüde andoid auto etkin değildir diye kendini etkisiz hale getiriyor.Çözüm bu uzaklarda aramayın :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Benimde başıma geldi. Bağlanıyor diyip ekran öylece kalıyordu . Çözümü navigasyon ekranında. Arabaya geçince resimle gösterebilirim.Yada biraz kurcalayın android auto etkinleştirmeyi aktif edin. Ne oluyorsa menüde andoid auto etkin değildir diye kendini etkisiz hale getiriyor.Çözüm bu uzaklarda aramayın :)
Aynen, bağlanıyor deyip bağlanmıyor namıssız. Mesai sonrası bakacağım aracın ekranınada.

Geri