Android Auto

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar
Ben 2020 model Civic exe eco kullanıyorum. Android Auto uygulaması ile navigasyon ve cep telefonu ekranını yansıtmak istiyorum. Nasıl yapabilirim, bilgisi olan paylaşabilir mi?
Hayırlı günler

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Android auto ile ekran yansıtma yapamazsın kablolu yada kablosuz.
Telefondaki google Haritaları kullanabilirsin ama ekrandan

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Merhaba arkadaşlar
Ben 2020 model Civic exe eco kullanıyorum. Android Auto uygulaması ile navigasyon ve cep telefonu ekranını yansıtmak istiyorum. Nasıl yapabilirim, bilgisi olan paylaşabilir mi?
Hayırlı günler

anycast benzeri cihaz alıp hdmi girişi ile araca bağlayıp yapabilirsiniz. aynı cihazı evde smart olmayan tv yi telefon ekranını da yansıtmak için kullanılabilirsin. bu arada hiç denemedim

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar benim aracım da 2020 ece elagance.Bende android oto ile bağlanamıyorum.aracımda kullanma klavuzunu uygulayarak denedim ama Androide bağlanamıyorum.Bluteuth açık şekilde Konsol altından usb kablo ile bağlandığımda.önce tlf ekranında android auto öğeleri görünüyor.Multimedyadan bağllamaya çalıştığımda telefon ekranında "Ülkenizde bu özellik desteklenmiyor " hatası veriyor.Anlayacağınız kablo ilede bağlanamıyorum.Yardımcı olurmusunuz.

Peki telefondaki haritayı kablosuz kullanabilir miyim

Kablosuz android auto ile şuan için mümkün değil ama kablosunu takarak olur. Honda kablosuz olarak bunun için güncelleme yapacakmış ama sanmam.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Geri