Civic FC5 Android multimedya Hk.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar yakın zamanda android multimedya alacagım fakat karar vermekte zorlanıyorum .... Orjinal ve saglam bir sey olmasını gerı görüş kamerası kapılar acıldıgında ikaz vermesi geri görüş sensorleri ni gosteren Orjinal bir multimedya arıyorum lütfen deneyımlı arkadaşlardan yorum bekliyorum... Ben biraz araştırma yaptım diğer Honda sayfasına baglı bir kaç kişi nın naviin marka teyp taktırdığıni ve memnun oldugunu belırtıyor du ama bu reklam da olabılır .. .. TECRÜBELİ ARKADAŞLAR DAN YORUMLAR İ ALALIM...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
1300 tl ve üzeri multimedyaların neredeyse tamamı bu dediklerini karşılıyor.multimedyların tamamı çin malı marka kısmıda aynı multimedyaya marka basılmış gibi. marka parası vermwktense nette android diye satılan markasız olanlardan almak daha mantıklı.

Aracınız
Civic FC5 2017
Garanti arıza durumunda muhatap bulabilecek mıyız pekı... Carvocal navimex de düşünebilirim kararsızım tamamen...

Aracınız
Civic FC5 2018
yaklaşık 2 aydır belirtiğim tarzda bi ürün kullanıyorum sıkıntısız şuanda. bi kaç forumda garantili dediğiniz ürünlerin arızalarına çözüm bulamdıklarını okumuştum.mağduriyetler de giderilmemiş. genel olarak garanti olayına takılmamak lazım satıcı ile alım aşamasında bu sorun çözülebilir.

Aracınız
Civic FB7 2012
Slm.. Bursa da rıdvan kamber var.. face den yazarsanız çıkar.. fiyatı da uygundur yardımcı olacaktır.. İstanbuldan serdar derseniz..

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Navimex düşünüyorum ben de ama alıp almama konusunda kesin kararımı veremedim. Özellikle 4gb ram olan versiyonlarını araştırıyorum

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhabalar,
Aşağıdaki markadan daha önceki aracım içinde aldım sıkıntı çıkmadı. Kullanıcı dostu orjinal teybe göre çok iyi

Selamlar

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bu görseldeki cihaz yok galiba navimexde. Hiç bir yerde görmedim. Sorduğumda gösterilen cihaz bu görseldekinden farklı. Yurtdışı sitelerinde de bu görseldeki cihazı bulamadım. Siz gördünüz mü bu cihazdan

Aracınız
Civic FC5 2017
Bu görseldeki cihaz yok galiba navimexde. Hiç bir yerde görmedim. Sorduğumda gösterilen cihaz bu görseldekinden farklı. Yurtdışı sitelerinde de bu görseldeki cihazı bulamadım. Siz gördünüz mü bu cihazdan
Navimex in sıtesınde bulunuyor sanırım yenı cıkmıs .. dıer android multimedya lar cok buyuk sanki havalandırma menfezı nı kapatıyor gıbı geldi bana bu hem ufak hemde Orjinal gıbı duruyor da bılmıyorum bende fikir almak için forum a sordum

Geri