Ankara Koltuk Yıkama

meted

0
Herkesd selam, bir konuda fikrinizi akmak istiyorum. Sonax döşeme temizleyici ile 2 koltugu temizledim, ilk spreyi sıktım sonra da bezle uzerinden geçtim, sonra kurumaya bıraktım süpürge ile çekemedim o an için, kokusu hala geçmedi ve rahatsız ediyor, koltuk kılıfı alacağım ama öncesinde koltukları yikatmam gerektiğini düşünüyorum, Ankara'da önereceğiniz bir yer var mi, fiyati ne kadar?

MI 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Herkesd selam, bir konuda fikrinizi akmak istiyorum. Sonax döşeme temizleyici ile 2 koltugu temizledim, ilk spreyi sıktım sonra da bezle uzerinden geçtim, sonra kurumaya bıraktım süpürge ile çekemedim o an için, kokusu hala geçmedi ve rahatsız ediyor, koltuk kılıfı alacağım ama öncesinde koltukları yikatmam gerektiğini düşünüyorum, Ankara'da önereceğiniz bir yer var mi, fiyati ne kadar?

ankarada da aynıdır sanırım , normal yıkamacılar burda (kocaeli) 150 lira istiyor , sadece koltukların yıkanması için, ben sonax a gittim 200 lira dedi , yarın sabah gitmeyi düşünüyorum. bence sonax gibi yerlere bakın riske girmeyin.

meted

0
Cevap için teşekkürler, 240 lira kiliflara vereceğim, bugun bir arkadasla konuştuk nasil olda kılıf alacaksin boşuna masraf etme dedi, yarin kendim hafif bir sekilde silip havalandirmayi deneyecegim

Aracınız
Cevap için teşekkürler, 240 lira kiliflara vereceğim, bugun bir arkadasla konuştuk nasil olda kılıf alacaksin boşuna masraf etme dedi, yarin kendim hafif bir sekilde silip havalandirmayi deneyecegim

benden tavsiye kendin silme , ben meguiars ın koltuk döşeme temizleyicisini aldım kendim yaptım temizlendi gibi olmuştu ama zamanla daha çok kir topladı o yüzden yıkatmaya karar verdim , kar yapayım derken daha çok zarar yazıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri