Civic FC5 Ankara ozel servis

Arkadaslar ankarada fiyati uygun guvenebilecegimiz honda fc5 kasa araclardan anlayan servis oneriniz var midir? Normal bakim fiyati ve konum olarak yazabilirsek sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba fiyat ile ilgili bilgi veremem ama genel olarak ; Hondacı Mehmet ve Yılmaz Honda tavsiye ediliyor.

Fiyat bilmiyorum. Çok da önemi yok. Netice itibariyle Hüseyin Usta bu işin üstadlarindandir.

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese selamlar.2020 model fc5 aracımın fren performansından cok memnun degildim bu sebeple biraz arastırıp internetten Muller performans fren diski satın aldım daha sonra on fren disklerini değiştirmek için Ankara Bar Huseyin Özel Honda servisine aracımı götürdüm ,önce dışarıdan alınan parçaları monte edemeyeceklerini söylediler fakat biraz ısrar edince sağolsunlar kabul ettiler.Şahsım olarak işçiliklerinden çok memnun kaldım ,eger aracımın garantisi olmasa devamlı onlara götürürdüm.

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese selamlar.2020 model fc5 aracımın fren performansından cok memnun degildim bu sebeple biraz arastırıp internetten Muller performans fren diski satın aldım daha sonra on fren disklerini değiştirmek için Ankara Bar Huseyin Özel Honda servisine aracımı götürdüm ,önce dışarıdan alınan parçaları monte edemeyeceklerini söylediler fakat biraz ısrar edince sağolsunlar kabul ettiler.Şahsım olarak işçiliklerinden çok memnun kaldım ,eger aracımın garantisi olmasa devamlı onlara götürürdüm.
Zaten şuan garanti dışı hocam araç

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri