Ankara Servis Yardım

Herkese selamlar.
Aracım 26000 de bakım için km değil ama yılı geldi. Servisle görüştüm 700 lira civarı bi tutar söyledi. Aracın 2. Sahibiyim aldıktan sonra lpg montajı yaptırdım ve garantisi bitti. Serviste son koydukları yağa baktım po nun yağı. Yağın dışardaki fiyatının 4 katını yazıyolar. Ankara içinde güvenebileceğim gerçekten işini hakkıyla yapan, yaptığı bakımı bi sonraki seferde yapacağı bakımı düzenli takip eden bi özel servis önerebilirmisiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Herkese selamlar.
Aracım 26000 de bakım için km değil ama yılı geldi. Servisle görüştüm 700 lira civarı bi tutar söyledi. Aracın 2. Sahibiyim aldıktan sonra lpg montajı yaptırdım ve garantisi bitti. Serviste son koydukları yağa baktım po nun yağı. Yağın dışardaki fiyatının 4 katını yazıyolar. Ankara içinde güvenebileceğim gerçekten işini hakkıyla yapan, yaptığı bakımı bi sonraki seferde yapacağı bakımı düzenli takip eden bi özel servis önerebilirmisiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
[MENTION=7604]cglrtml[/MENTION] merhaba, Yağını eneos veya motul 0w/20 kendin al istediğin yerde yaptır. Zira yağ değişimi ve filtre değişimi yapılacak. Ben Ankara'da Hondacı Mehmet ve reno servisi gündüzler oto (mahmut usta) var. Gündüzler oto aynı zamanda bir filonun honda bakımlarını ve tamirlerini yapıyor. Yağ filtresini orjinal stokluyor :) Yağ 100-120 arası geri kalanları da pazarlık yaparsın. Mahmut ustaya gidersen amasyalı hondacının selamı var de indirim yapar. Ama mehmet ustayı bilemem. Cebinden de en fazla 300 çıkar yağ dahil. O da en fazlası. Çıkacağını da sanmıyorum.

2'si de işinin ehli insanlar.

Mahmut Usta : 0542 311 0349
Mehmet Usta : 0530 924 7959

Aracınız
Civic FB7 2012
Şaşmazda arıkan oto var Onur usta ben memnunum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri