Ankara'da Body Kit Boyanması ve Montajı !!!

kayhanbozkus

0
Yönetici
Arkadaslar internet uzerinden body kit siparisi vermeyi dusunuyorum. Surekli kaporta islerimi yaptirdigim boyaci arkadas muhtemelen body kit montajiyla ugrasmamak icin "orjinalini bozma abi" vs. bahaneler uretti. Var midir onerebileceginiz bu isten gercekten anlayan ve ilgilenebilecek tanidiginiz bizzat is yaptirdiginiz ustaniz ? Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler. Bu arada adres ve telefon bilgileri mevcutsa paylasirsaniz cok sevinirim.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Iyi gunler. Ankarada fibersan tunning diye bir yer var bende sahibinden.com da gordum. Görev nedeniyle sehir disindayim ankaraya geldigim gibi bende gidecem. Belki isinizi gorur.

Honda Civic Elegance FC5

kayhanbozkus

0
Yönetici
Iyi gunler. Ankarada fibersan tunning diye bir yer var bende sahibinden.com da gordum. Görev nedeniyle sehir disindayim ankaraya geldigim gibi bende gidecem. Belki isinizi gorur.

Honda Civic Elegance FC5
Bana body kit yapacak degil aldigim body kitin boya ve montajini yapacak usta lazim

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] Body kit montajı zor bir iş değil forumda konular mevcut ister iseniz kendinizde yapabilirsiniz ;)

Geri