Ankarada gaz dolum aparatını monte ettiren var mı? honda civic 2015

Aracınız
selam iyi akşamlar Ankarada gaz dolum aparatını monte ettiren var mı? honda civic 2015

Monte ettirmekten kastiniz nedir? Benim aracim aralik 2015 model. Lpg dolum kismi benzinin yaninda sabit. Direk lpg pompasi takilarak dolum yapilabiliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Monte ettirmekten kastiniz nedir? Benim aracim aralik 2015 model. Lpg dolum kismi benzinin yaninda sabit. Direk lpg pompasi takilarak dolum yapilabiliyor.

Gaz dolum agzı aparatı varya her gaz almaya gittigimizde takıp söktügümüz onu diyorum Nisan 2015 bnmde

[MENTION=3240]hondabd[/MENTION] bende oyle bir sey yok. Gaz dolum agzi sabit yerine monteli benzin kapaginin icinde. Lpg alirken hic bir sey sokup takmiyorum.

Aracimi 3400km de aldim. İlk sahibi eskisehir ufuktan almis. Su an arac ankarada. Fotografi aksam gonderirim. [MENTION=3240]hondabd[/MENTION]

Aracınız
[MENTION=3240]hondabd[/MENTION] bende oyle bir sey yok. Gaz dolum agzi sabit yerine monteli benzin kapaginin icinde. Lpg alirken hic bir sey sokup takmiyorum.

Aracimi 3400km de aldim. İlk sahibi eskisehir ufuktan almis. Su an arac ankarada. Fotografi aksam gonderirim. [MENTION=3240]hondabd[/MENTION]

Tamam bende ankaradayım

Aracınız
Lpg aparatı acil bi yardım edin

Lpg aparatı acil bi yardım edin

2015 civic var LPG aparatını Ankara'da monte edecek bi yer bulamadım dün tornacıya gittim adam hiç ölçmeden kesti kısaldı ama aparatı takınca kapak kapanmıyor sorun aynı devam ediyor bunun için lütfen yardım edin bu sıkıntıdan kurtulayım yapan arkadaşlar lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Forumda bu konuyla ilgili daha once baslik acilmisti. Bi arkadas tornacinin yerini de soylemisti. Aradim ama basligi bulamadim. Gunduz dedigim uzere fotografi gonderiyorum. [MENTION=3240]hondabd[/MENTION]
469f660cf22b7c9666cf36b366b2e303.jpg

Aracınız
Forumda bu konuyla ilgili daha once baslik acilmisti. Bi arkadas tornacinin yerini de soylemisti. Aradim ama basligi bulamadim. Gunduz dedigim uzere fotografi gonderiyorum. [MENTION=3240]hondabd[/MENTION]
469f660cf22b7c9666cf36b366b2e303.jpg

yok hocam nerde bizim ki böyle olsa can kurban bizim Ankara çok bilmişler bayiler varya sag olsunlar burunlarından kıl aldırmıyolar proje dışına cıkamıyolar ıvır zıvır birazdan resimleri yollucagım
artık can sıkmaya başladı bu olay bi arabayı satmayı bile düşünüyorum o kadar

Geri