Ankara'da işin ehli usta tanıdığınız var mı?

Arkadaşlar aracı bakımları için özel servise getireceğim. Aslında garantisi decam ediyor fakat servisler gerçekten inanılmaz şekilde işini layıkıyla yapmıyorlar. Honda servislerinin böyle olduğunu bilmezdim. Bu nedenle ankara da güvendiğiniz ettiğiniz bir usta arıyorum. Araç 60 bine yaklaştı. Yağ değişimi Sibop lar vs hepsini genel bir kontrolden geçireceğim.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar aracı bakımları için özel servise getireceğim. Aslında garantisi decam ediyor fakat servisler gerçekten inanılmaz şekilde işini layıkıyla yapmıyorlar. Honda servislerinin böyle olduğunu bilmezdim. Bu nedenle ankara da güvendiğiniz ettiğiniz bir usta arıyorum. Araç 60 bine yaklaştı. Yağ değişimi Sibop lar vs hepsini genel bir kontrolden geçireceğim.
Merhaba, bu konuda forumda arama yaptınız mı?

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
280 liraya yapan servis de var. İsim vermeyeyim 2 sine de ne taktıklarını, yağlarını sorun kafanıza yatana gidin.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hondacı Mehmette karar kıldım. 60 bin bakımı ve genel bir bakım yaptırıp sonuçları burada paylaşırım arkadaşlar. Herkese teşekkür ederim.

Sonuclari paylasacaktiniz. Memnuniyet durumunuz nedir acaba ?

2008 FD6 Otomatik Lpg
Çok memnunum. Aracımı iki kez orada bakım yaptırdım. 60 bin bakımında servisten şanzıman yağını aldım, periyodik bakım ile birlikte şanzıman yağı değişti. Sonra 15 bin km sonra tekrar bakıma gittim kendi motor yağımı getirdim. Motul kullanıyorum. Bu sefer yine periyodik bakım yaptırıldı ve sübap ayarı yapıldı. Bujiler kontrol edildi. Dediğim gibi ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim..

Geri