Ankara'dan Merhabalar :)

Aracınız
Merhaba arkadaşlar :)
2006 yılından 2016 yılının Mayıs ayına kadar 11 yıllık bir VW kullanıcısıyken üç aylık Honda kullanıcısı olduk. Aslında hedefimiz C4 Picasso iken nasıl olduğunu bugün bile tam olarak anlayamadığım bir şekilde Honda Civic'in içinde bulduk kendimizi :) İyi ki de öyle yapmışız diyoruz şu an. Aracımızı alır almaz, thule port bagaj ve çeki demirimizi de hemen monte ettik. Uzun yol ve şehir içi kullanımı inanılmaz keyifli. VW'den sonra tek rahatsızlık veren konu lastik sesini daha fazla içeri alıyor olması, ona da bir çare bulmaya çalışıyorum. Aslında bir konu daha var(dı), o da bagajda boşta olan malzemelerin sağa sola savrulmasını engelleyecek bir düzeneğin olmamasıydı. Bagajın içine eklediğim dört halka ile bu sorunu da hallederek bagajda sağa sola savrulan eşyaların gürültü ve tedirginliğinden kurtulmuş oldum. Sizden öğrenecek çok şeyim var çünkü arabamın sağını solunu kurcalamayı seviyorum. Golfümün boğaz kelebeğini söküp temizlemişliğim, yakıt filtresini değiştirmişliğim vakidir :) Civic'te öğrenemediğim en basit konu araba suyunun seviyesini görememek şu an için :) Bu kadar basit ama şu an için benim için o kadar zor olan bir konu. Mesafe çok dar ve plastik beyaz renkli olduğundan su seviyesi görülemiyor.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hayırlı olsun. Su seviyesi konusunda 2005 civic sahibi olarak bende şikayetçiyim ?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hosgeldiniz hacam VW den sonra bizde sizden karşılaştırma olarak cok şey ogreniriz eminimki.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4412]Levent AK[/MENTION] Hoş geldiniz keyifli forumlar.

Geri