Civic FC5 Ankara’dan Selamlar...

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok umutlanma üstat f30 dan sonra attan inip eşeğe bineceksin ?
Hocam hanemizde ki tek araç bu değil 5. Araç olacak keyfime göre değiştire değiştire binerim ben aracı beğendim ayrıca zamanında binmediğimiz araç kalmadı, açıkçası hevesimizi aldık bizden geçti benim için gitsin gelsin az yaksın yeter ha beğenmezsem satarım zaten

akif

0
Aracınız
Hocam hanemizde ki tek araç bu değil 5. Araç olacak keyfime göre değiştire değiştire binerim ben aracı beğendim ayrıca zamanında binmediğimiz araç kalmadı, açıkçası hevesimizi aldık bizden geçti benim için gitsin gelsin az yaksın yeter ha beğenmezsem satarım zaten
Hocam arada dağlar denizler kadar fark yok f30 ile fc5 arasında. Üstelik arka koktuklardaki yaşam alanı fc5'de çok daha iyi. Ne istediğini bilen insan iki araçla da mutlu olur ayrıca bmw'yi yürütmek gerçekten çok masraflı bmw'de en güzel motor 3.20d ama onu da sıfır almak mantıklı değil sonuç olarak ekonomi anlamında gayet iyi bir tercih yapmışsınız. Bmw'ler eskidikçe mantık dışı arızalar çıkartıyor benzinli motorları çok güvenilir değil bence tecrübeyle sabit.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam arada dağlar denizler kadar fark yok f30 ile fc5 arasında. Üstelik arka koktuklardaki yaşam alanı fc5'de çok daha iyi. Ne istediğini bilen insan iki araçla da mutlu olur ayrıca bmw'yi yürütmek gerçekten çok masraflı bmw'de en güzel motor 3.20d ama onu da sıfır almak mantıklı değil sonuç olarak ekonomi anlamında gayet iyi bir tercih yapmışsınız. Bmw'ler eskidikçe mantık dışı arızalar çıkartıyor benzinli motorları çok güvenilir değil bence tecrübeyle sabit.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yorumunuza kesinlike katılıyorum fc5 beklentilerimi karşılayan bir araç ayrıca sürekli kurcalayacağım bi multimedyası var ?Ayrıca benim için en büyük etken de az yakması.
Ha arayacağım tek bir özelliği mevcut oda ne deri döşeme ne start stop sadece recaro koltuklarını çok seviyordum oda olmayıversin artık ??

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok umutlanma üstat f30 dan sonra attan inip eşeğe bineceksin ?
Hocam bir de burada güzel ve detaylı karşılaştırılması yapılmış isterseniz bir bakın derim

Geri