Ankara'dan selamlar

Aracınız
herkese mrb, ankara efe honda servisinde çalışıyorum, zaman buldukça forumu takip ediyorum, herkese iyi forumlar dilerim.

Fury

0
Aracınız
Herkese selam Ankara'da yaşıyorum yeni civic hb aldım 60.000 bakımı yaptırmak için önereceğiniz özel servis var mıdır ?

Aracınız
Gideceğiniz servisten ziyade kullanacağı yağ ve filtresi önemli,
0w20 castrol yağ ve orjinal honda filtresini kullanırsa sorun yaşamazsınız. Bu arada araç otomatikse 60.000 km de şanzuman yağı değişmesi gerekir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5759]ZdeArBaN[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Fury

0
Aracınız
Araç 2009 model tam otomatik hb civic 60.000 km olmak üzere ama şanzıman yağının değişip değişmediğini bilmiyorum. Aldığım adam arabadan pek anlamıyormuş özel servise götürdüm bakım yapsın diye ama ne yapıldı bilmiyorum dedi. Ustanın yaptıklarının bir dökümü de yokmuş yada bi yere koydum hatırlamıyorum dedi. Ne yapmalıyım tavsiye verebilirmisiniz ?

Aracınız
[MENTION=5759]ZdeArBaN[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

teşekkür ederim, iyi forumlar

Gectigimiz ay bende servisinizden arac teslim aldim bir durum oldugunda sizden yardimci olmanizi isteyebiliriz sanirim :D

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muhtemelen bakımlarda uğrayacaksınız yanıma :)

Araç 2009 model tam otomatik hb civic 60.000 km olmak üzere ama şanzıman yağının değişip değişmediğini bilmiyorum. Aldığım adam arabadan pek anlamıyormuş özel servise götürdüm bakım yapsın diye ama ne yapıldı bilmiyorum dedi. Ustanın yaptıklarının bir dökümü de yokmuş yada bi yere koydum hatırlamıyorum dedi. Ne yapmalıyım tavsiye verebilirmisiniz ?

yağ bakımını yapın ve şanzuman yağınızı değiştirin, şanzuman yağınız "honda atf dw1" yıldan dolayı fren hidroliğiniz ömrünü tamamlamış olabilir, fazla pahalı değil onuda değiştirirseniz güvenle binersiniz.

kayhanbozkus

0
Yönetici
herkese mrb, ankara efe honda servisinde çalışıyorum, zaman buldukça forumu takip ediyorum, herkese iyi forumlar dilerim.
Merhaba oncelikle hosgeldiniz 2013 honda civic sahibiyim aracim Efe cikisli bi sorum olacak size yardimci olursaniz sevinirim. Koltuk dosemelerim yanlari deri ortasi süet Efe'ye ozgu dosemeyle kapli ve deformasyon var sorum su bu dosememi yoksa kilif mi sokersek altindan orjinal dosemesi cikar mi ?

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri