Anlamini bilmediğim işaret

Aracınız
Arkadaşlar merhaba ben aracımı 1-2 hafta önce aldım ve daha önce hiç karşılaşmadığım bir işaret ile karşılaştım. Bunu nasıl açtığım yada ne işe yaradığına dair bir bilgim yok. Aracım elegance sınıfı. Bilgisi olan var ise sağ tarafta yer alan TRIP yazan işaret ne işe yarıyor? Nasıl kaldırabilirim?:D
IMG-20170624-WA0000 (1).jpg

Aracınız
Kalkmaz o yanar hep, yanındaki çubuğa basarak kullanılır. Kilometre sayacını sıfırlar çubuk. İki sayaç vardır A ve B onlar arasında geçiş yapar. Çevirince de galiba gösterge aydınlatması değişiyor. Uzun basınca kilometre sıfırlanır.

Aracınız
Sanki önceden yanmıyor gibiydi dün fark ettim. Çözemedim. Yeni yanmaya başladı gibi geliyor bana ama kesin eminde değilim.

Aracınız
Cruze kontrol olamaz o solda emniyet kemerinin altında görülüyor zaten. Hız sinirlandirici yok araçta. Valla bende anlamadım kullanım kılavuzunda bile bulamadım. ?

Şerif

0
Benzin aldığın sıra mı yandı?
Bu km sıfırlamayla alakalı bişey kaç km kaç lt benzin yaktığını gösteren sanırım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Olabilir. Dün benzin aldım. Ama her benzin alındığında mı yanacak. Sönmeyecek mi? Anlamadım ne işe yaradığını km mi ölçüyor? Hiç başına gelen yok sanırım...

Olabilir. Dün benzin aldım. Ama her benzin alındığında mı yanacak. Sönmeyecek mi? Anlamadım ne işe yaradığını km mi ölçüyor? Hiç başına gelen yok sanırım...

Trip kısa yolculuk demek ve 2 nokta arasını ölçer.sönmesi için ya direksiyonun üstündeki sağ taraftaki tuşlardan ya da ekrandaki uzun çubuğa bastırıp çevireceksiniz araçta olsam tam söylerim de

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Vallahi basmadığım tuş kalmadı. Bugün km yi filan da sıfırladım. Ama bir türlü kapatamadım lambayı. Bilen varsa yazarsa sevinirim. Ben çözemedim belki cahillikten ?

aydin1

0
Aracınız
Arkadaşım bende 2015 dream var cruze kontrolü devreye alınca bu işaret cikiyor emniyetin kemerinin oradaki işaret çıkmıyor main tuşuna basınca normale donecektir

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri