Anlık Sohbet Alanı

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] [MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] bir arkadaşım hanımına araba almıyordu dedim salak mısın alsana ya , aldıktan sonra bana çok teşekkür etti :) neden sizce?
Eşim kullanamiyor malesef :) ama ne demek istedin sanırım anladım :)

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] sanirim bizle uğraşmaktan vazgecerler :) bi noktada bir tür özgürlük vermis gibi oluruz sanirim?

kaybolan kedilere çok üzülüyorum çünkü dışarıda yaşama şansları çok az . gülünecek bir durum gibi gelmedi çok üzüldüm. ayrıca dişi olsa neyse demişsinde aklına hiç erkeğinde kızgınlık dönemi olduğu bu dişilerin kimden çocuk yapacağı gelmiyor mu acaba :)
[MENTION=521]PaŞa45[/MENTION] geç bile kaldın aslında mart ayı doğum ayı kızgınlık dönemi şu an yani bebeğide şimdi yapıp martta doğuruyorlar :)))

[MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] annem aradı, annemi aradım 1.5 saat :) şimdi gördüm fotoğrafı iyi bir selfie olmuş :)

kendim kasabada oturuyorum kocaman ev avlu diger ev sonra araclar için garaj ayrıyetten köy yernde eşyalarn kondugu yere saya derler öyle bi yer sayada yatıyorlar akşamları sabah saat 7 de kalkıyom kapıya dizillmiş beni bekliyorlar :D

kendim kasabada oturuyorum kocaman ev avlu diger ev sonra araclar için garaj ayrıyetten köy yernde eşyalarn kondugu yere saya derler öyle bi yer sayada yatıyorlar akşamları sabah saat 7 de kalkıyom kapıya dizillmiş beni bekliyorlar :D
Paşa kardesim hangi köy orasi? Yaza da sana gelelim :) ne yuzsuzum yahuuu :)

Valla öle oldu :) seçimleri kazanma şansım hiç yok anlayacağın :)

Geri