Anlık Sohbet Alanı

Aracınız
Diziler benide geriyor herkes renkli gözlü arkadaş hicmi kahve siyah gözlü olan yok bu nedir ya

Tapatalk....

Trust

0
Aracınız
İsmail hocam Zr53 olmazda camlar için kullanılan nano su kaydırıcılardan uygulayabiliriz :)
Ben evde duşa kabin camına yakında uygulayacağım, arabayı bitirdik artık eve giriştik :D
Ben duşa kabine yaptım pek volum alamadım saç kurutma makinası ile hava tutunca ise yarıyor sadece

Trust

0
Aracınız
Diziler benide geriyor herkes renkli gözlü arkadaş hicmi kahve siyah gözlü olan yok bu nedir ya

Tapatalk....
Şöyle kafa dengi olacak play station oynayacaksın ama nerede. internet kafeye takılacağım artık aranizdan biraz uzaklasacagim arkadaşlar

Aracınız
[MENTION=6]avansis[/MENTION] genelde 21:00 a kadar zaten [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] hocam gibi çizgi filmciyiz ondan sonrada bir yere cikilmiyor yaşlandıkça yaws :)

Tapatalk....

[MENTION=6]avansis[/MENTION] genelde 21:00 a kadar zaten [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] hocam gibi çizgi filmciyiz ondan sonrada bir yere cikilmiyor yaşlandıkça yaws :)

Tapatalk....
Ne desem bilemedim şimdi :)

Kimler ne kitap okuyor? Yada ne tür kitap okusunuz? Suan bende iki kitap var Yanilmisim Tanri Varmis ve Gelecek 100yil diye iki kitap :) fakat sakız gibi uzadilar :)

Geri