Anlık Sohbet Alanı

Seramik kaplama dediklerini ben bizim bi abimiz nissan alip yaptirdiginda kesfettim. Usta ile muhabbet ayağına sokuldum yanina :) meğer nasiol zr53 mus :) 3 yıl giden bi urun degil 1 yıl diyor. Tanidigin varsa al urunu hepsiburadadan yaptir. Benim sanirim 7-8 ay oldu. Etkisi azaldi yikamada anlasiliyor. Yaza yeniden yaptirir yada kendim yaparim.

Ha birde harbi bi kaplama var. Ama onun Türkiye de oldugunu sanmam. Diger hepsi bildigin nano urunler. Kanmaya gerek yok bence. Youtube de videolar var. Uygulama kolay aslinda. Ama çizik var diosun onu gidermez. O hali ile yapsan bile en azından koruma saglar. Oksijensiz ortam bile onemli sonuçta.

[MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] yani indirimli seramik dedikleri ustelik 850 tl olan sey bu bahsettiginiz 80+50 lilik mi yahu:))) benim kaportaci arkadas var e ben ona rica etsem o zaman urunu alip hallederiz. Makine ile cizik giderme kisminida kaskomda ki ufak isler kismindan hallettirsem oldu bu is:)) 3 sene gider diyor servis siz her yil yenileyecek misiniz ? [MENTION=101]aknasmub[/MENTION]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bence her sene yenilemek lazım bunu. Seramik kaplama da güzel bir pazarlama stratejisi
Siz bedavaya getirdiniz seramik kaplamayı [MENTION=704]pilliwoman[/MENTION]

Uygulama profesyonel mi siz karar verin? Ama boyadaki cizikler icin elbet makina gerek. Yani çizik giderme işi baska bişiy. Tekrar tekrar soliyim nano uygulama icin arac tam kuru olmali. Sonra kulaklarim çınlamasin :) ama normal 1-2aylik koruma sağlayan karnuba, teflon vs gibi madde iceren ve heryerde satilan ürünler daha amatör ve öle çok kuru vs onemli olmuyor. Fakat nano gibi ufak tefek cizilme harelenmeye de dayanmazlar.

Son düzenleme:
Geri