APP Plaka Hakkında

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba abilerim kardeşlerim haftaya cumartesi İstanbul Mimar Sinan dan muayene randevumuz var
Plakalarımız app lakin Mühür Hologram var vida vs yok
tek işlem kenarları kesik pleksiye otursun diye birkaç app ci geçer dedi birkaçı geçmez dedi kafam allak bullak içimde kurtlar tepiniyor
Sizce geçermiyiz?Screenshot_2018-12-29-23-32-14.jpg

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Kesin olarak maalesef ki geçmez. Öncelikle kesik plaka, üzerinde işlem görmüş plaka olarak değerlendirilip direk ağır kusur sayılıyor. APP plaka için de bundan 6 ay kadar önce ben APP plaka ile muayeneden geçmiş hatta üzerine muayene pulunu bile yapştırmışlardı ama yine bundan 4 ay kadar önce de bana APP plakadan 440 lira ceza yazmaya çalışmıştı bi abimiz, gerçi biraz tatlı dil ve muhabbetle cezadan kurtulmuştum ama yine de garanti olsun diye aynı gün iş yerinin otoparkında zaten bagajda taşıdığım orijinallerle de değiştirmiştim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bende sadece kesik plaka var.
Benimki polistende geçti muayenedende.
Anlamadığım şu kenardaki siyahlıklar zaten normal bir çerçeveli plakalık taksan onun içinde kalıyor. Neyin tantanasını yapıyoruz anlaşılır gibi değil.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bende sadece kesik plaka var.
Benimki polistende geçti muayenedende.
Anlamadığım şu kenardaki siyahlıklar zaten normal bir çerçeveli plakalık taksan onun içinde kalıyor. Neyin tantanasını yapıyoruz anlaşılır gibi değil.

Bence sizin geçme olayı biraz şansa denk gelmiş ki gözü olanın gözü çıksın ama net bir şekilde plaka çerçevesi kesilmesi, üzerine vida çakılmasıyla aynı. Plaka üzerinde oynama sayılıyor ve direk geçersiz işlemi görüyor.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba abilerim kardeşlerim haftaya cumartesi İstanbul Mimar Sinan dan muayene randevumuz var
Plakalarımız app lakin Mühür Hologram var vida vs yok
tek işlem kenarları kesik pleksiye otursun diye birkaç app ci geçer dedi birkaçı geçmez dedi kafam allak bullak içimde kurtlar tepiniyor
Sizce geçermiyiz?Ekli dosyayı görüntüle 249806

Arkadaşın plakası sadece kesik değil. Bildiğin komple farklı. Bu işte göze batıyor. Değiştirmesi daha uygun olur.

Aracınız
Civic FC5 2020
Teşekkür ederim herkese yeni plaka yaptırdık yarın sabahtan onları takıp gideceğiz, bizde 3 polis 2 de jandarma çevirmesinden geçtik bunlarla sorun olmadı ama riske atmamak için yeni plakalarla gideceğiz muayeneye

Geri