Araba Fiyatı

2009 Model dream paket..siyah manuel... baskı balata yeni akü yeni arka poryaları değiştim..140 binde... 2 parça boya var hasar kaydı 5bin kaç para eder arkadaşlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ne alakasi var simdi bunun benim aracimla ? Malum sitede 54 tane 2009 dream var bunlarin 9 tanesi 60 ve ustu hatasiz. Digerleri hep 60 alti. Herkesin malı kendine degerli ama siz mal sahibi degilsiniz. Malın sahibi bu fiyati yazmis olsa bisey deme hakkim yoktu. Piyasa arastirmasi yapiyor ve siz yekten 60 dediginiz icin cevap verdim. Kendi aracimi da satarsam piyasa neyse ona satarim. Lazimsa verelim 2017 eco elegance :)
Kendi aracınızı satacak olursanız eminim piyasanın 5000 lira altını istersiniz ;)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

En fazla 60000 lira.

Ne alakasi var simdi bunun benim aracimla ? Malum sitede 54 tane 2009 dream var bunlarin 9 tanesi 60 ve ustu hatasiz. Digerleri hep 60 alti. Herkesin malı kendine degerli ama siz mal sahibi degilsiniz. Malın sahibi bu fiyati yazmis olsa bisey deme hakkim yoktu. Piyasa arastirmasi yapiyor ve siz yekten 60 dediginiz icin cevap verdim. Kendi aracimi da satarsam piyasa neyse ona satarim. Lazimsa verelim 2017 eco elegance :)

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
"En fazla 60" zaten sizin bu araştırmanızla örtüşmüyor mu?

Geri