Arabam bazen zor çalışıyor

Aracınız
Civic FC5 2017
Dostlar selamlar. 2017 model eco elegance Civic sahibiyim. Araç 3 aydır bende. Bir sorun yaşamadım hiç. Fakat bundan 1 ay önce aracım zor çalıştı. Dört beş saniye kontağı iterek arabayi öksürerek çalıştırdım. Soğuktan filandır diye onemsemedim. Fakat bugün yine aynı şey oldu. Aracı her gun kullaniyorum. Oyle uzun sure yatma durumu yok. Neden boyle olabilir?

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynı sorunu ben de 3 kez yaşadım farklı farklı zamanlarda.2018 elegance bendeki.Brc yi 3000 km de taktırdım,lpg den olabilir diye düşünmüstüm hep.iki kez geri vitese taktigimda,1 kez de dik bir yokuşta durduğumda stop etti 4 aylık süreçte.sizdeki Eco modeli, deneyimli arkadaşlar belki fikir yürütebilir.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aynı sorunu ben de 3 kez yaşadım farklı farklı zamanlarda.2018 elegance bendeki.Brc yi 3000 km de taktırdım,lpg den olabilir diye düşünmüstüm hep.iki kez geri vitese taktigimda,1 kez de dik bir yokuşta durduğumda stop etti 4 aylık süreçte.sizdeki Eco modeli, deneyimli arkadaşlar belki fikir yürütebilir.

Acaba benzinimizde mi problem var? Kimse cevap vermemis ama aklıma geldi nedense

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@vutututu Regülatör diyaframı arızası genelde aracın geç çalışmasına neden oluyor.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam bu kadar yeni araçta regülatör arızası çok erken geldi bana açıkçası. Eski aracımda da brc vardı 5 yıl/100.000 kmde arıza vermeye başladı. Aracınızın lpgsi büyüh ihtimal garanti kapsamındadır daha ancak bu sorun her zaman olmadığı için servise gidince durumunuzu anlatmak çok zor olacaktır.

Aracınız
Civic FB7 2012
benzin bitmek üzeredir.. ya da kirli benzindir ilk olarak sorun bunlar..

Aracınız
Civic FB7 2013

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Dostlar selamlar. 2017 model eco elegance Civic sahibiyim. Araç 3 aydır bende. Bir sorun yaşamadım hiç. Fakat bundan 1 ay önce aracım zor çalıştı. Dört beş saniye kontağı iterek arabayi öksürerek çalıştırdım. Soğuktan filandır diye onemsemedim. Fakat bugün yine aynı şey oldu. Aracı her gun kullaniyorum. Oyle uzun sure yatma durumu yok. Neden boyle olabilir?

Forumda yaşadığınız sorunla ilgili çözümleri,tecrübeleri içeren konular mevcut. Yeni konu açmadan önce arama bölümüne girip yaşadığınız sorunu arattığınızda daha detaylı açıklamalara erişim sağlayabiliyorsunuz. Aynı konular tekrar tekrar sorulduğunda birçok arkadaş”daha önce ben bu tip soruna cevap yazdım” diyerek sorduğunuz soruya cevap yazmıyor yada kısmi bir bilgiye erişebiliyorsunuz.Benim tavsiyem arama bölümünden “zor çalışma” gibi 2-3 kelimeyle arama yapıp ilgili konuları incelemeniz yönünde, daha detaylı ve açıklayıcı bilgilere ulaşabilir,sorununuz hakkında ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Keyifli forumlar.

06 HONDA 2234

Geri