Arabama Carpmislar

Arkadaslar dun cesme migros un otoparkinda.Park halindeki aracima serefsizin teki vurmus kacmis.Gorgu taniklari kacarken plakasini almislar.Ekip cagirdim tutanak tutuldu.Polis istersen dava acabilirsin diyor.Kasko hasarsizlik bozulur diyor.Kaskom 2200 idi 35 yasinda ustume kayitli ilk araba oldugu icin.%30 40 dolayisiyla buyuk bir indirim olacak.Resimleri asagi yukluyorum.Degerli tavsiyelerinize ihtiyacim var.canim cok sikildi.kazaya degilde serefsizin yaptigi davranisa daha cok sıkıldım.

Not:park sensoru calisiyor...

Ynt: Arabama Carpmislar

çok geçmiş olsun

Arkdaslar sorun cozuldu.Savciliga suc duyurusunda bulundum.Emniyete havale ettiler adami buldular.Adam carptigini kabul etti tutanak imzaladi.adamin ruhsat ehliyet nufus cuzdani trafik sigorta kasko ne varsa hepsinin fotokopisini arti imzali tutanagida aldim,honda efe ye telefon ettim bu belgeler ile gelin kaskonuz bozulmaz tamir ederiz dediler.Yarin yola cikacagim kismet ise persembe efe yada borayi arabayi birakacagim..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam çok geçmiş olsun, çözüldüğüne sevindim.

Tamponun düzelmesi kolay canınızı sıkmayın, arka tamponum iki kere içeri göçtü sonradan kendiliğinden dışarı çıktı, tampondaki plastik çok kaliteli :eek:k:

Yogunluktan araci anca teslim edebildim bugun ankara honda bora ya.oglen aradilar exper gelip incelemis.arka tampon duzeltilip boyanacakmis birde tapmon tirnaklari degisecekmis.Maximum 4 6 gun arasi teslim alirsiniz dediler.Anliyacaginiz bu hafta hondadan ayriyiz..

J3udu

0

[quote author=MehmetCan79 link=topic=695.msg11884#msg11884 date=1410205551]
Yogunluktan araci anca teslim edebildim bugun ankara honda bora ya.oglen aradilar exper gelip incelemis.arka tampon duzeltilip boyanacakmis birde tapmon tirnaklari degisecekmis.Maximum 4 6 gun arasi teslim alirsiniz dediler.Anliyacaginiz bu hafta hondadan ayriyiz..
[/quote]
Tampon boyanmasi ve tirnak degismesi 4-6 gun masallah ya insan kaza yapmaktan korkuyo

Geri