Arabayi carptim yardim lutfen.

Merhabalar bugun malatya darendeyi gezmeye gittik yol cok kotu araclardan sicrayan taslarin haddi hesabi yok ama asil sorun karanlikta arabadan dusmus bir sanirim tampona carpip ustunden gectim.Herhangi bir hata felan vermedi arac sag tampon altinin boyasi kalkmis acaba ciddi bir sikinti cikarma ihtimali olurmu.ezdigim icin.

Hocam göstermekte fayda var neticede can taşıyoruz ihmal etmeye gelmez sorun yok gibi görünür oladabilir çok geçmiş olsun

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3027]gokselinyeri[/MENTION] Hocam geçmiş olsun, 1000 km bakımında servise bir gösterin derim, tampon için resmini ekleyebilirseniz daha doğru yorum yapabilir.

Hocam ustunden gecerken arabanin altini vurdun mu ya da ses cok geldi mi alt takimlardan?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bence birşey olmamıştır ama vaktin varsa bi kaldırtıp bakmakta fayda var icin rahat eder. Tamponsa çarptigin zaten bence bisi olmaz plastik sonuçta.

Saolasin kardesim rahatlattin %90 tampon veya ona benzer birsey cunku benim tampona siyah boya bulasmis demir felan olsa benim tamponu dagitirdi sanirim.

Aynen sert olsa parçalardı kesin. O bulaşan boyayıda pasta ile cikarirlar bir sıkıntı olmaz hocam onunla gecmis olsun

Geri