ARABAYI YENİLEYECEĞİM SATIYORUM

eray

0
Merhaba
benim kasanın 2011 i var 40 binde Füme değişensiz 3 parçası yüzeysel boyalı(sağ ön kapı sağ arka kapı ve çamurluk) onu alacağımdan :driver:
benim aracı satıyorum bilmiyorum ne kadar dğru burada yayınlamak ama kullanıcıya gider sahibinden com a verdim(kısa bir süreliğine 1 haftalığına) onayda eğer alacağım araç elimden kaçarsa ben de ilanı kaldıracağım.

[size=14pt]-TAMPONLAR BOYALI BUNUN HARİCİNDE GRAM BOYA VE DEĞİŞEN 1 TANE VİDA YOK :eek:k:
-Orjinal 94 binde araçta değişen kaporta aksamı yok Sadece 2 tampon boyalı (İstanbul Trafiği)Plaka açık Tramer kaydını ben sorgulattım siz de sorgulatabilirsiniz [;)]

-Bu Orjinalliğe sahip olup Tamponu Boyasız araç arayanlara uygun değil... :++:

- Yetkili Servis bakımlı Honda Mutluhan 2010 veya 2011 yılında Honda onaylı Lpg kit takıldı (Son jenerasyon BRC) ruhsata işli araç hakkında Mekanik ve diğer bakım bilgilerini Honda Mutluhandan alabilirsiniz.Yürüyen ve Şanzıman Mükemmel :clap:

-Kasanın en full modeli + Multimedya takılı(Garantisi devam ediyor) 8)

-6 yıl 150 bin km garanti 2013 Aralık ayında bitti.Araca ait yedek anahtar ve kullanım kitapcıkları vardır. :eek:k:

-İstenilen servis ve ustaya gösterilebilir. :eek:k:[/size]

[size=14pt]- Araç Metalik gümüş gri istediğimiz için İstanbul da yoktu Konya Toroslar Honda Yetkili Bayiden gelmişti :gut:

pazar fiatına yakın yazdım Sahibindene 39 900 tl yazdım 39 bine bırakacağım. :aman:
[/size]

2h3mmti.jpg

2mfyv50.jpg

2qa5w5e.jpg

muew7l.jpg

34hhukw.jpg

2nuujk6.jpg

iwixia.jpg
ejy0qu.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: ARABAYI YENİLEYECEĞİM SATIYORUM

Eray abi, hayırlı olsun, almayı planladığın 2011 in tramer kaydında hasarla ilgili rakam gözüküyor mu?

eray

0

[quote author=NoFeaR link=topic=552.msg9011#msg9011 date=1405439093]
Eray abi, hayırlı olsun, almayı planladığın 2011 in tramer kaydında hasarla ilgili rakam gözüküyor mu?
[/quote]
Aracın fiatını yanlış yazmışım alacağım araç "44 bin" dediler 43 bine bitti.
ÇOK ÜZGÜNÜM KENDİ ADIMA BU 2 OLUYOR...... .duv.
aslında yazacak çok şey var da terbiyem elvermiyor :aman: . Arabayı direk sahibinden alacaksın araya kimseyi koymayacaksın 8)
2011 de 3 parça boya var denildi bana değişen yok denildi. :gut: Sahtekarlığın boyutuna bak :aut: :aut: :aut: Yetkili servis bakımlı denildi [:-] Mutluhan Hondadan exspertiz raporu var denildi. .duv. Plakayı verdim Mutluhan'a Araç 1000 km iken girmiş servise bir de 21 binde girmiş servise ARAÇ KİRALAMA SERVİSİNİN arabası imiş. :++: Kimsenin ne exspertiz raporundan ne de orada çalıştığını fakat sonradan ayrıldığını belirten şahıstan haberi var üÇ KAĞITCININ ADI OKTAY SOYADI ÖNDERSELİM :clap: aklınızda olsun.Aracın sahibini buldum evet araç 40 bin km imiş ancak aracı önce kiraya vermiş sahibi sonra da PERT KAYDI çıkınca arabaya satmış sigorta şirketine [:-] Tramere giriyorsun 30000 tl lik hasarı çıkıyor ama değişeni yok diye bize sunuyorlar. Kardeşim Güneş sigortada baya yukarılarda görevli :thank: bana arabanın bir röntgenini çıkardı Aklınız hayaliniz durur.Birtek uyuşturucu taşımamış araba kapkaça girmiş sabıkalı bir araç .duv. .Benim elim de armut toplamıyor ben de bulurdum bunları sonuç olarak 88 senesinden beri araç piyasasındayım ama..İşin bir de diğer tarafı var. 8)

arkadaşlar ben bu gün saat 16.30 da arabamı Ankara ya Öğretmen bir arkadaşa 39,500 tl ye 4 tane kış lastiği ile birlikte sattım :eek:k: o kadar dürüst bir alışveriş ki bana 2700 tl kapora çıkardı :thank: sabah 08.30 da Haremden alacaktım kendisini.Bir de o adama telefon açtık yukarıdaki yazdıklarımı anlattım.Mahcup oldum [:-] "Rica ederim nedemek aynı şey benim de başıma gelebilir di "dedi.sonuç olarak 19.00 da kaporasını iade ettim.2 dir böyle oluyor.Benim için 1 sene kadar falan araba alıp satmak artık haram..Macera aramayacağım hepsi bu [move] Honda satmak kolay almak zor..[/move] .duv.

Allah korumuş hocam...

Sent from my iPad using Tapatalk

Allah korumuş hocam...

Sent from my iPad using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Eray abi Allah korumuş, zararın neresinden dönülürse kardır ;)

Dediğin rakamlara temiz araç bulunabilir, kendi aracına hazır alıcı bulmuşken satıp sonrasında bakmaya devam edebilirdin ;)

eray

0

[quote author=NoFeaR link=topic=552.msg9047#msg9047 date=1405458006]
Eray abi Allah korumuş, zararın neresinden dönülürse kardır ;)

Dediğin rakamlara temiz araç bulunabilir, kendi aracına hazır alıcı bulmuşken satıp sonrasında bakmaya devam edebilirdin ;)
[/quote]
Ankarada ki öğretmen arkadaşın kaporasını iade ettim... 8) Benim araç her zaman satılır sıkıntı yok FD6 kasamı yaklaşık 1 sene daha kullanmaya karar verdim 8)
ilgin için teşekkürler
[move]honda almak satmaktan daha zor [/move]

çok geçmiş olsun hocam malesef kanı bozuk insanlar çok fazla bulunmakta ALLAH hayırlı insanlarla karşılaştırsın :eek:k:

eray

0

[quote author=Attila Khan link=topic=552.msg9076#msg9076 date=1405495770]
Eray Hocam araciniz gitti mi sizde mi ben anlayamadım.
[/quote]
Arac ben de yeni arac alamadığım için aracımı satmadım kaporayı iade ettim aynı gün
[move]honda almak satmaktan daha zor[/move]

Geri