araç boyası hakkında.

arkadaşlar aşağıdaki resimleri bugün arabayı yıkadıktan sonra çektim. uzun yolum en fazla kocaeli, genelde şehiriçi gidiyorum. bu taş vurukları sizde de var mı? bizim boya bu kadar mı dayanıksız, hemen atıyor. 3 ayda böyleyse 1 sene sonra düşünemiyorum. çizik olayına girmiyorum bile. IMG_20180710_185921.jpgIMG_20180710_185859.jpgIMG_20180611_203849.jpg

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Astra golf vs araclarda kullandim ayni sorunlar o araclara sahip olan tanıdıklarimda var onlarda da ayni sorun var yani tas sekmesi sonucu bunlarin olusmasi normal bence bende vtec 2 var bende de var taş izi var bir sürü takmıyorum pek.Yani biraz dikka etmek gerekiyo.

SM-J710GN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Astra golf vs araclarda kullandim ayni sorunlar o araclara sahip olan tanıdıklarimda var onlarda da ayni sorun var yani tas sekmesi sonucu bunlarin olusmasi normal bence bende vtec 2 var bende de var taş izi var bir sürü takmıyorum pek.Yani biraz dikka etmek gerekiyo.

SM-J710GN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
yada arabayı kendim yıkamayı bırakmalıyım. ben yıkayıp kurulayınca direkt gözüme çarpıyor, yıkamacı yıkasın kurulasın ben süreyim aracı. kaportaya ne kadar az baksak o kadar iyi.

Benim aracımda füme renk yaklaşık 8 aylık aracım ama kendim yıkadığım için gözüme batıyor araç uzun yol bile yapmadı lakin birsürü boya atığı var ve koyu renk oldugu için hemen göze batıyor rahatsız ediyor tek çözüm yolu kaplatmak gerekiyor.

2017 Honda Civic FC5 Executive Eco Otomatik

*16 KD 568 <<<<<<~

Arkadaşlar bende sizin gibi hassastım bu konularda.En son aldığım jetta'nın kaputta baayaa taş izi vardı ufak ufak arabayı satarken sattığım arkadaşa gösterdim yaaa bu arabanın en sevmediğim yeri burası dedim.Adam gayet anlayışlı şekilde abi boya yoksa sorun yok dedi.Boya yoksa sorun yok arkadaşlar yapıcak bişey yok ülkemiz şartları böyle.

Her aracin kaderi türkiye şartlari takilmayin taş izi derinse rütuş yaptirin araci imkanın varsa kendin yıka yoksa aracin basindan ayrilma zarar veriyorlar araca dikkatsiz çalişma sonucu dışarda yıkanan araçlarin cizik ve göçüğü artiyor aracı yanliz birakmayin saygilar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yada arabayı kendim yıkamayı bırakmalıyım. ben yıkayıp kurulayınca direkt gözüme çarpıyor, yıkamacı yıkasın kurulasın ben süreyim aracı. kaportaya ne kadar az baksak o kadar iyi.

Kesinlikle kendin yıka imkanın varsa ciziği taş vuruğunu gör yıkamacı da görmesin araç en doğrusu bu dur kardeşim takinti yok trafik de araç türkiyede yollar belli bu kadar olur takilmayin hasta eder adamı saygilar

Arkadaşlar bende sizin gibi hassastım bu konularda.En son aldığım jetta'nın kaputta baayaa taş izi vardı ufak ufak arabayı satarken sattığım arkadaşa gösterdim yaaa bu arabanın en sevmediğim yeri burası dedim.Adam gayet anlayışlı şekilde abi boya yoksa sorun yok dedi.Boya yoksa sorun yok arkadaşlar yapıcak bişey yok ülkemiz şartları böyle.

Benim aracımda füme renk yaklaşık 8 aylık aracım ama kendim yıkadığım için gözüme batıyor araç uzun yol bile yapmadı lakin birsürü boya atığı var ve koyu renk oldugu için hemen göze batıyor rahatsız ediyor tek çözüm yolu kaplatmak gerekiyor.

2017 Honda Civic FC5 Executive Eco Otomatik

*16 KD 568 <<<<<<~

Aldiğin gün yapacaksin koruma ne gerekiyorsa sıfırsa böyle takilma çok hasta paranoya olursun taş , kılcal cizik kedi köpek kuş yıkama fırçaları bir bütün olarak değerlendir buna alış kuş pisliği takip kesinlikle önemli kalmasin aracin üzerinde .

En güzel çözüm folyo kaplama ;)

Geri