Civic FC5 Araç çalışır vaziyette kontak çevirmek

Geçmiş mesajlara baktımda, geçen Ocak ayında Fc5 sahibi olmadığım için araç çalışırken marş yapmayacağını düşündüm. Fakat geçenlerde benim fc5 çalışırken denedim, gerçektende marş yapıyormuş ?Sene olmuş 2020 hala bu eksiklik giderilmemiş. Gerçekten bu Japonları anlamak zor. Aslında benim üretiminde çalıştığım araç da Japon menşeili ve bu araç çalışırken marş yapmıyor. Honda mühendisleri beni bu konuda yanıltmış maalesef ???

Geçmiş mesajlara baktımda, geçen Ocak ayında Fc5 sahibi olmadığım için araç çalışırken marş yapmayacağını düşündüm. Fakat geçenlerde benim fc5 çalışırken denedim, gerçektende marş yapıyormuş Sene olmuş 2020 hala bu eksiklik giderilmemiş. Gerçekten bu Japonları anlamak zor. Aslında benim üretiminde çalıştığım araç da Japon menşeili ve bu araç çalışırken marş yapmıyor. Honda mühendisleri beni bu konuda yanıltmış maalesef
start stoplularda olmuyor dur

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şu anda bende 2017 Opel corsa var ve araç çalışırken marş yapmıyor. Fc5'te marş yapması enteresan bir durum.

2016 astra sedan kullandım 4 yıl. marş koruma var hocam. İstediğiniz kadar çalışırken marş basın bisey olmaz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar sizde yapıyormusunuz bilmiyorum ışıklarda falan duraksadığımda herhalde motor çok sessiz ve titreşimsiz olmasındanmıdır nedir sık sık elim kontağa gidiyor bu durum araca zarar verirmi

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İlk aldığımda 3-4 kere yaptım ben de değişik bir ses geliyor. Gerçekten çok sessiz başta alışamadım:)

Geri