Araç çalışmama sorunu

Aracınız
Sabah saatlerinde aracın kontağını çevirince tırr tırr tırr diye ses yaparak araç çalışmadı
Marş motorundan şüpheleniyoruz
İlk başka klima ve müzik sistemi çalışıyordu bir kaç kez daha marş verince onlar da gitti
Aküye takviye yaptık ama yine aynı sonuç
Ne tavsiye verirsiniz
Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Akü bitmiş, 1 senelik akü kolay kolay bitmez garantisi vardır mutlaka oraya başvurun...

Tabii aynı aküyü 5 sende kullanan var, akünün ömrünün uzaması tamamen kullanıcının elinde araba çalışmıyorken yaptığınız her işlem aküye yüklenir akü 1 kere derin deşarj oldumu bidaha dikiş tutmaz ...

vtec kicked in yo !!!

Aracınız
sonucu yazarsınız, bende merak ettim..

Akü diyen arkadaşları tebrik ediyorum
45lik aküm sağ olsun önceki sahibi almış
Aynı derdi yaşayan olursa diye ekleme yapayım
Araç çalışınca bazı arıza lambaları yanıyor ben yarım saat gezdim araçla ilk 10 dkda söndü ışıklar şimdilik sorun yok
İlgilenen herkese teşekkür ediyorum
İyi forumlar.

Akü diyen arkadaşları tebrik ediyorum
45lik aküm sağ olsun önceki sahibi almış
Aynı derdi yaşayan olursa diye ekleme yapayım
Araç çalışınca bazı arıza lambaları yanıyor ben yarım saat gezdim araçla ilk 10 dkda söndü ışıklar şimdilik sorun yok
İlgilenen herkese teşekkür ediyorum
İyi forumlar.

Orjinal değer 45 amper zaten

vtec kicked in yo !!!

esaret

0
Benim akü yeni değişti. Sabah soğuk havalarda marş verince araç çalışıyor ama marşı bırakmama rağmen hala marş basıyormuş gibi cazır cuzur ediyor 2 saniye. Marşı kısa tutuyum 2. Marşta çalıştırıyım istiyorum ama civicte bir türlü yapamadım onu. Zalım tek marşta çalışıyor illaki. Neden olur ki bu cazır cuzur tıkır tıkır ses??

G8341 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim akü yeni değişti. Sabah soğuk havalarda marş verince araç çalışıyor ama marşı bırakmama rağmen hala marş basıyormuş gibi cazır cuzur ediyor 2 saniye. Marşı kısa tutuyum 2. Marşta çalıştırıyım istiyorum ama civicte bir türlü yapamadım onu. Zalım tek marşta çalışıyor illaki. Neden olur ki bu cazır cuzur tıkır tıkır ses??

G8341 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
bende de olmuştu benzer durum,marş motor dislisini geri çeken yay ve mekanizma zamana bağlı özelliğini kaybediyor ,soğuk havada yay seri şekilde geri gelmediğinden sürtme sesi gibi ses çıkartıyor,marş motorunun sökülüp temizlenip yağlanması gerekirse yay in değişmesi gerekiyor , ücreti 150 civariydi iyi bir oto elektrikçi yapar,marş motoruna zarar verir ilerleyen zamanlarda demişler di bana , linki ni atıyorum çalışması aşağıda ki gibi.

FC5_ELEGANCE

Geri