Arac calismamasi

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar. Aracimi çalıştırdığı da calismadi. Ic aydınlatma ışığı yanıyor. Kapi kirleniyor ama arac çalışmıyor. Aracım 2019 ex. Eco. Anahtarsiz çalıştırma olduğu için anahtarin pilimi bitmis olabilir yoksa aku mu. Eger aku ise hangi marka ve kac amper olması lazim

Yüksek olasılık ile akü bitmiştir..
Kumanda pili zayıflasaydı bir şekilde uyarısını yapardı.Aracım Elegance hakim değilim o kadar hızlı başlangıç kılavuzunda bir bakın.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Kumanda araç kapısını açtı ise büyük ihtimal pili sağlamdır, ayağınızı frene koyup start düğmesine bastığınızda araç hiç marş yapıyor mu? Eğer marş yapmaya çalışıyor sonra ekran ışıkları vs zayıflıyorsa aküdendir, yok araç marş yapıyor ışıklarda bir zayıflama yok ise ekran uyarılarını görmek lazım yani biraz daha detaylı bilgi veya video ile bilgi gerekmekte

Aracınız
Civic FC5 2019
kapılar şuan açılmadı. anahtarını çıkarıp manuel açtım. marş hiç bamıyor. sanırım akü bitti. 3 yıllık araç. akü garantiye giriyormu degiştirirlermi 2019 aralık ayın da trafige çıktı araç. eger garantiden degişmezse kaç amper ne marka akü önerirsiniz

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Şimdi aracınız EXE olduğu için anahtarsız açma işleminde kapının kulpunu tuttuğunuzda kilitler açılması lazım, eğer açılmıyorsa anahtarınızdaki kapı açma düğmesine basınca açılması lazım eğer yine açılmıyorsa anahtarınızdaki düğmelere bastığınızda anahtarda bulunan KIRMIZI ledin yanıp yanmadığına bakın, kapıyı manuel açtığınızda iç ışıklar yanıyorsa, karanlık bir ortamda farlarınızda yanıyorsa bana anahtar piliniz bitmiş gibi geliyor ve 3 yılda normal pilinin bitmesi, yedek anahtarınız illaki vardır onla bir denemenizi tavsiye ederim, akünün bitmesi ise şu şekilde belli olur, kapılar normal kumanda ile açılır ışıklar yanar start düğmesine bastığınızda araç gögüsünde ki tüm ışıklar pır pır yapıp yanıp söner ve araç marş yapmaz bu durumda aküdür. Akü değişimde ise 60 Amper Varta veya Mutlu öneririm.

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaşlar sıkıntı akü deymiş servis garanti den degişim yaptı. akü degiştikten sonra farkettim. audio tuşuna basınca daha önceleri. blutut veya radyo şekli çıkardı birini seçerdim. şuan bu çıkmıyor yani telefondan müzik dinliyemiyorum. ne yapmam lazım

mturker

Özel Üye
arkadaşlar sıkıntı akü deymiş servis garanti den degişim yaptı. akü degiştikten sonra farkettim. audio tuşuna basınca daha önceleri. blutut veya radyo şekli çıkardı birini seçerdim. şuan bu çıkmıyor yani telefondan müzik dinliyemiyorum. ne yapmam lazım
Tekrar servise gitmeniz lazım hocam.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri