Araç dururken ses geliyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar.executive eco 0 araç aldım.arac 700 kmde.arac parkta yada brake holdda çalışırken devir 800 lerde bir müddet sesli çalışıyor, fan sesi gibi inceden ses geliyor sonra devir çok az düşüyor 600 700 gibi bir kaç sn sessiz sonra tekrar sesli bir şekilde 800 devirlerde çalışıyor.dururken bu ses dikkatimi çekti sürekli böyle.normalmi?

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar.executive eco 0 araç aldım.arac 700 kmde.arac parkta yada brake holdda çalışırken devir 800 lerde bir müddet sesli çalışıyor, fan sesi gibi inceden ses geliyor sonra devir çok az düşüyor 600 700 gibi bir kaç sn sessiz sonra tekrar sesli bir şekilde 800 devirlerde çalışıyor.dururken bu ses dikkatimi çekti sürekli böyle.normalmi?

Muhtemelen Klima kompresörüdür hocam , bende uzun yolda fark ediyorum saniyelik güçden düşer tekrar gelir gibi oluyor bunlar hep klima farklı şekillerde karşımıza çıkıyor :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Kaputu açtım fan duruyor çalışıyor duruyor çalışıyor sürekli. Her çalışmaya başladığında da rahatsız edici bir ses sanki bir metal metale sürtüyor gibi .servis e götürcem. Birde brc gaz ekipmanları çok titreşimli çalışıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Konuyla ilgili başlıklar mevcut. Bakabilirsiniz.
Ek olarak, titreşim takozu kullanırsanız problem giderilir. Ben öyle yaptım. Ayrıca gidip para vermeye gerek yok 10 lira maliyetle işlem tamamdır.

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Konuyla ilgili başlıklar mevcut. Bakabilirsiniz.
Ek olarak, titreşim takozu kullanırsanız problem giderilir. Ben öyle yaptım. Ayrıca gidip para vermeye gerek yok 10 lira maliyetle işlem tamamdır.

merhaba detay bilgi ve ürün linki verebilir misiniz ?

Kaputu açtım fan duruyor çalışıyor duruyor çalışıyor sürekli. Her çalışmaya başladığında da rahatsız edici bir ses sanki bir metal metale sürtüyor gibi .servis e götürcem. Birde brc gaz ekipmanları çok titreşimli çalışıyor.

Hocam benim araçtada fan çalışıp duruyor sadece dururken bende o sesi alıyorum. Normal o ses bütün hondalarda var.

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bittabi
merhaba detay bilgi ve ürün linki verebilir misiniz ?

Geri