Araç içi ambiyans led aydınlatma

Daha karar veremedim sadece fikir aliyorum sıkıntı olan bizim araçlarin içi yeterince cancanli boğar mi ???

honda hayat onda

Trust

0
Aracınız
bu konuyu bende takip ediyorum ve bence de tavana bağlamak mantıklı geliyor. aracın kapıları acılıp, iniş-binişte lazım olur zaten. ledlerim hazır ama hattı nerden alacağımı bilemiyorum.
Eğer sizin teoriniz doğru olsa idi üst segmentlerde standart gelen bu olay seyir halinde yanmaz sadece kapılar açıldığında yanardı.
Adı üzerinde ambians led.

Eğer sizin teoriniz doğru olsa idi üst segmentlerde standart gelen bu olay seyir halinde yanmaz sadece kapılar açıldığında yanardı.
Adı üzerinde ambians led.

bu biraz da kişi ye ve kullanma prensibine bağlı, şahsen ben tavanla yanıp sönmesini tercih ederim. mesela uzun yolda 12-13 saat sürekli yanmasının gereği yok benim için. ama iş ambiyansa girerse bilemem :)

Bu isin doğrusu sizin dediğiniz gibi ona kuşku yok ...bmv ford bu araç yapilanlari inceledim orjinal gözü yormuyor orjinal olduğu için iscilik cok guzel led lerin isik miktari cok ii vs vs

honda hayat onda

Trust

0
Aracınız
O zaman şöyle izah edeyim.
Ledin üstüne aynı renkte bant çekiliyor bir nevi yüksek ışık iğin önü kesiliyor ve gözü rahatsız etmiyor hepsi bu.
Sadece kapı açılıp kapanınca o kadar uğraşa külfet e değmez zaten pişman olunması takriben bir hafta sürer

Geri