Araç içi kamera montajı resimli

Arkadaşlar ben de kamera montajı yaptım yakında fotoğrafını da atarım. 10 dk ya sürdü ya sürmedi, hiçbir yeri sökmedim kablolar kolaylıkla sütunun içinden geçiyor. Kamerayı da tam dikiz aynasının arkasına gelecek şekilde koydum hiç fark edilmiyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=964]maksu[/MENTION] Merhaba

çakmaklığın sigorta amperi kaçlık ? öğrenmek istediğim sigorta amperi önemlimi kamera için ? ben sigorta kutusundan elektrik aldım direk sigorta ayağına takarak. sıkıntı olurmu diye düşünüyorum. sigorta kutusuna parelel yapan bir parça aldım aliden o gelsin onu baglayacağım hiçyoktansa 1 sigorta da kameraya giden + uçta olsun her ihtimale karşı.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] Merhaba

çakmaklığın sigorta amperi kaçlık ? öğrenmek istediğim sigorta amperi önemlimi kamera için ? ben sigorta kutusundan elektrik aldım direk sigorta ayağına takarak. sıkıntı olurmu diye düşünüyorum. sigorta kutusuna parelel yapan bir parça aldım aliden o gelsin onu baglayacağım hiçyoktansa 1 sigorta da kameraya giden + uçta olsun her ihtimale karşı.
Merhaba, yanılmıyorsam 27 numarada 15 a den büyük bir sigortaydı. Kamera çok az akım çekeceği için çakmaklık sigortasında devede kulak gibi kalır. Araya sigorta koyman tabi ki iyi olur. Fakat 12den 5 volta indiren ucun (kamera 5v la çalıyor diye düşünüyorum) içinde de cam sigorta olması lazım. Ürününüz geldiğinde ilk işiniz enerjiyi taşımak olsun. Bu arada kameranız da hayırlı olsun

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba, yanılmıyorsam 27 numarada 15 a den büyük bir sigortaydı. Kamera çok az akım çekeceği için çakmaklık sigortasında devede kulak gibi kalır. Araya sigorta koyman tabi ki iyi olur. Fakat 12den 5 volta indiren ucun (kamera 5v la çalıyor diye düşünüyorum) içinde de cam sigorta olması lazım. Ürününüz geldiğinde ilk işiniz enerjiyi taşımak olsun. Bu arada kameranız da hayırlı olsun

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

evet kamera adaptorunun içinde de var sigorta ben her ihtimale karşı sigorta ayağından ark yapmasın diye sağlama alayım dedim. tşk ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri