Araç içi kamera montajı resimli

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=1476]tugi[/MENTION] hocam ben ebayda estore diye bir mağazadan 43$ a almıştım. Singapurdan 2 hafta içinde geldi. tabi içinde hafıza kartı olmuyor. tabletteki 32 lik class 10 hafıza kartına da taktım. ben aldığımda 2,5 haftaki dolar kuruyla 130TL'ye geldi ama tabi hafıza kartı hariç. benim aldığım model G1W-C . kullananlardan ve değişik platformlarda çok iyi yorumlar aldığım için bunu sipariş ettim. ama ses kaydı yok denecek kadar kısık (kornalar çok net duyuluyor ama:) ) ses ile işim yok dersen görüntü kalitesi gayet iyi. hd çekimde 32 gb hafıza kartı ile 5 saat kayıt alıyor. zaten sürekli çekim yapmadığınız ve harekete duyarlı olduğu için kayıt alanı yeterli.

Eğer cihazı temin edersen elimden geldiği kadar her zaman yardımcı olurum.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION]
Hocam eline sağlık süper olmuş :eek:k:
Mesajları diğer konudan ayırdım yeni konu haline dönüştürdüm bilgin olsun.

eline sağlık. ben fotoğraflarda işaretleme yapıp öyle yapmayı düşünüyordum. sen atik davranmışsın :)

tugi

0
Aracınız
[MENTION=1476]tugi[/MENTION] hocam ben ebayda estore diye bir mağazadan 43$ a almıştım. Singapurdan 2 hafta içinde geldi. tabi içinde hafıza kartı olmuyor. tabletteki 32 lik class 10 hafıza kartına da taktım. ben aldığımda 2,5 haftaki dolar kuruyla 130TL'ye geldi ama tabi hafıza kartı hariç. benim aldığım model G1W-C . kullananlardan ve değişik platformlarda çok iyi yorumlar aldığım için bunu sipariş ettim. ama ses kaydı yok denecek kadar kısık (kornalar çok net duyuluyor ama:) ) ses ile işim yok dersen görüntü kalitesi gayet iyi. hd çekimde 32 gb hafıza kartı ile 5 saat kayıt alıyor. zaten sürekli çekim yapmadığınız ve harekete duyarlı olduğu için kayıt alanı yeterli.

Eğer cihazı temin edersen elimden geldiği kadar her zaman yardımcı olurum.

aynen usta görüntü kalitesinden memnunsanız sıkıntı yok .. Ses o kdr önemli değil? Birde gece görüntüsü nasıl acaba ? foto paylaşabilirmiisniz...? Ayrıca cihazla gelen kablonun uzunlugu montaj ıcın yettımı yoksa siz ek kablomu aldınız?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
aynen usta görüntü kalitesinden memnunsanız sıkıntı yok .. Ses o kdr önemli değil? Birde gece görüntüsü nasıl acaba ? foto paylaşabilirmiisniz...? Ayrıca cihazla gelen kablonun uzunlugu montaj ıcın yettımı yoksa siz ek kablomu aldınız?
Kablo arttı bile. Gece çekimini ben beğendim. İnternet üzerinden g1wc gece videolarına bak istersen. Ben bir ara hem gündüz hem gece videolarını yüklerim.

2012 fb7 ov(lpg) eco elegance

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

tugi

0
Aracınız
Yaza doğrumu alsam ne yapsam..Sepete ekledım bekleyım biraz olmassa

onancc

0
Aracınız
Şahane paylaşım olmuş, adım adım en ince ayrıntısına kadar çekmiş koymuşsun eline sağlık.

Geri